Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mnie się tylko nie podoba powolność sklepu i zdarzające się od czasu do czasu błędy Internal server error (500).

Sama szata jest bardziej przejrzysta niż poprzednio (szczególnie po zmianie kategorii głównych.

Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do tego layoutu. Z jednej strony na początku można szybciej do wszystkiego dojść, ale za to pomieszali wszystko w konfiguratorze. Jeżeli naprawią wszystkie bugi jakie wyjdą w praniu to powinna IMO być lepsza niż poprzedni layout.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, ze ta zniżka w najbliższej przyszłości nie powróci.

Co więcej wycofali się z promocji darmowej wysyłki od 300zl - choć jest rabat przy większych zamówieniach.

Szkoda, pół komputera złożyłem niedawno u nich, ale po tej zmianie druga polowe u konkurencji... :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Hmm, mimo iż w ogłoszeniu promocji jest wyraźnie napisane, że promocja obowiązuje do końca września, to mi od przedwczoraj po próbie zalogowania się do komputronika z wprowadzonym kodem KT_RABAT09 wyskakuje komunikat "nie możesz użyć tego kodu" no i siłą rzeczy ceny są dużo mniej atrakcyjne niż ze zniżką. Tak czy inaczej, czy ktoś wie czy to jakaś awaria, błąd i rabat powróci czy komputronik zdecydował się przerwać promocję z końcem lipca?? Jest to dla mnie dość istotne bo w najbliższym czasie kupuję kompa no i teraz nie wiem czy liczyć na nich jeszcze czy spisać na straty przy najbliższym zamówieniu :P Z rabatem ceny niektórych towarów były naprawdę konkurencyjne w stosunku do innych e-sklepów, bez to niestety stary, dobry i drogi komputronik :)

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo jak Kipcior mam zamiar skompletować kompa w komputroniku, zwłaszcza dlatego, że był ten kod promocyjny! Lepiej, żeby to było naprawione bo stracicie 2-óch(a może i więcej) klientów!!! :)

 

 

Już jestem zadowolony, bo komputronik naprawił to o czym napisałem powyżej!!!

:P

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zaginęła kategoria Zasilacze i połączyła się z Tunerami :P

http://www.komputronik.pl/index.php/cat ... zyjne.html

Ja mam większy problem w sprawie Karakorum :):):D

 

Towar wycofany ze sprzedaży - wyczerpane ostatnie zapasy magazynowe

Trzeba było brać kilka miesięcy temu za punkty ;);):D

 

Chociaż może niedługo pojawi się Karakorum 2... :P

Link to post
Share on other sites

Od czasu wprowadzenia nowego layout'u cała strona wyświetla się wyśrodkowana.

http://files.myopera.com/miggi/albums/6 ... tronik.jpg

 

Efekt jest na Operce i na Firefox'ie. Podpowiedzią może być fakt, że pracuję na laptopie w trybie rozezerzonego pulpitu z dodatkowym ekranem. W domu na zestawie z jednym monitorem efekt nie występuje.

 

maksymalna szerokość fotki może wynosić 750px.

Darodaredevil

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...