Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przed chwila wpisalem w przegladarce adres komputronik.pl. Ze wzgledu ze mam aktulanie neta z komorki, to strony strasznie wolno mi sie laduja.

Spogladam na w polowie zalodowana strone i cos mi nie pasuje, pierwsza moja mysl: "kurde znowu wpisalem zly adres". Postanowilem sprawdzic dokladnie co tam sobie nastukalem na klawiatrze, literka po literce ale wszystko jest w porzadku :D. W tym momencie w pelni zalodowala mi sie strona i przedemna pokazla sie nowa strona komputronika. Na srodku strony mamy wszystkie dzialy jakie sa dostepne (podobnie jak w konkurencyjnym sklepie zaczynajacym sie na "a"). Pod kategoriami sprzetu mamy dzialy: Najczescie kupowne i Nowosci.

 

Wedlug mnie komputronik poszedl w dobra strone. Teraz wszystko jest przejzyste i mozna szybko znalezc to co sie chce. :)

Link to post
Share on other sites

Przed chwila wpisalem w przegladarce adres komputronik.pl. Ze wzgledu ze mam aktulanie neta z komorki, to strony strasznie wolno mi sie laduja.

Spogladam na w polowie zalodowana strone i cos mi nie pasuje, pierwsza moja mysl: "kurde znowu wpisalem zly adres". Postanowilem sprawdzic dokladnie co tam sobie nastukalem na klawiatrze, literka po literce ale wszystko jest w porzadku ;). W tym momencie w pelni zalodowala mi sie strona i przedemna pokazla sie nowa strona komputronika. Na srodku strony mamy wszystkie dzialy jakie sa dostepne (podobnie jak w konkurencyjnym sklepie zaczynajacym sie na "a"). Pod kategoriami sprzetu mamy dzialy: Najczescie kupowne i Nowosci.

 

Wedlug mnie komputronik poszedl w dobra strone. Teraz wszystko jest przejzyste i mozna szybko znalezc to co sie chce. :)

Zgadzam się też to zauważyłem :) bo wczoraj około 24 chciałem wejść ale właśnie zmieniali wygląd strony i była zablokowana jeszcze nie wiem czy zmiania na lepsze bo już przyzwyczaiłem się do sytarego wyglądu ale wyjdzie w praniu :D

Link to post
Share on other sites

Wczoraj w nocy był wielki napis, że trwa aktualizacja :) Więc to o to chodziło. Pierwsze wrażenia pozytywne, zobaczymy jak wyjdzie w praniu ;)

 

PS Konfigurator w końcu działa normalnie, nie wymusza na Tobie używania SLI/CF :D Ale za to trochę przesadza z tym poborem prądu :)

Link to post
Share on other sites

PS Konfigurator w końcu działa normalnie, nie wymusza na Tobie używania SLI/CF :) Ale za to trochę przesadza z tym poborem prądu ;)

Gdzie oni przeniesli konfigurator? Przejrzalem cala glowna strone (nawet dalem ctrl +f), ale nie umie go znalezc :D

 

EDIT:

znalazlem ;P

 

Dlaczego w konfiguratorze nie ma zadnych plyt glownych pod i7 jak i samych procesorow o_O

Link to post
Share on other sites

Faktycznie. Moze pierwsze wrazenie jest pozytywne, ale im dluzej obcuje z ta strona to coraz bardziej zaczyna mi sie niepodobac. Wszystko poprzestawiane i troche nieintuicyjnie poukladne.

Sam konfigurator to teraz jeden wielki fail:

 

EVGA X58 LE SLI

Produkt nie jest kompatybilny z:

Procesor - Intel Core i7 920 2,66 GHz BOX

 

Intel Core i7 920 2,66 GHz BOX

Produkt nie jest kompatybilny z:

Płyta główna - EVGA X58 LE SLI

 

Szacowane zużycie energii: 430 W

 

 

Skad sie wzielo te dodatkowe 300W to sam nie wiem :D

Link to post
Share on other sites

Może i chcą upodobnić się do Agito z tą przejrzystością ale im nie wychodzi coś. Za dużo mają nawalone tego wszystkiego na stronę główną. Gdybym miał wybierać sklep po stronie to na pewno zdecydowałbym się na Agito.

 

Dobra strona to już połowa sukcesu.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem teraz jest gorzej. Jest za dużo napchane na stronę główną. I działa wolniej(Przynajmniej u mnie).

 

I nie działa hasło promocyjne. A miało działać do 30 września.;)

 

 

Edit:

 

Gigabyte GA-EX58-UD5

Produkt nie jest kompatybilny z:

Procesor - Intel Core i7 920 2,66 GHz BOX

Pamięć DRAM - Corsair DDR3 3x 2GB 1600MHz CL8 Core i7

 

Scythe Mugen 2

Produkt nie jest kompatybilny z:

Procesor - Intel Core i7 920 2,66 GHz BOX

 

 

Jedno pytanie. WTF?

 

W tym mierniku poboru prądu wyszło mi 480WO_o Nie za mało jak na i7+GTX285?

Link to post
Share on other sites

system rabatów kompletnie padł - wszystkie ceny z ceneo.pl pokazują dla Komputronika niższe ceny niż te, które obowiązują już w sklepie np:

http://www.ceneo.pl/1993326 cena w Komputroniku 1148,55zl a po kliknięciu w link już 1299zl

 

tak samo nie działa własna promocja Komputronika: http://www.komputronik.pl/piecprocent/

 

Ciekawe o ile spadła przez to sprzedaż? Ja się przez to wstrzymam z zakupami aż to naprawia.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie layoutu to na razie wrażenia pozytywne lecz co do szybkości działania to masakra. Nie rozumiem dlaczego kiedyś potrzeba było kilku megahertzów aby wysłać człowieka na księżyc a teraz 800 MHz nie wystarcza aby strona Komputronika działała płynnie!

Co do konfiguratora się nie wypowiem bo używałem go sporadycznie ale wielki - za szybkość ;)

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś nie może znaleźć linku do konfiguratora to najpierw trzeba kliknąć w dział "Komputery PC" i po lewej będzie odnośnik do konfiguratora. Lub jak by ktoś chciał:

 

http://www.komputronik.pl/index.php/con ... d/pl/index

 

 

Edit: Mam wiadomość od jednego z handlowców(Dałem pytanie o te błędy w konfiguracji,którą pokazałem w poprzednim swoim poście i o hasło):

 

"WItam,

 

Hasło rabatowe już nie działa.

 

Konfigurator będnie pokazał informację o niekompatybilności."

 

Jak widać hasło nie działa - jednym słowem żal. Miało działać do końca września. Wiem ,że w regulaminie było na pewno napisane ,że mogą w każdej chwili je wycofać ale tak się nie robi i nie spodziewałbym się tego po tak dużej firmie. Takie straty im to robiło?:|

Koniec marzeń o zakupie komputera marzeń.;)

 

Co do drugiej informacji - no fajnie, tylko sam o tym napisałem ,że źle to pokazał. Oczekiwałem raczej wiadomości kiedy zostanie to naprawione.

 

A spójność wypowiedzi i błędy pominę ciszą.Każdemu się zdarzają.

 

Mam tylko nadzieję ,że ta osoba nie ma konta na Benchmarku.;) No ale cóż, trzeba się było podzielić informacjami z bracią komputerową.xD

Link to post
Share on other sites

Kody promocyjne zostaną przywrócone, konfigurator zdecydowanie poprawiony. Zapewniam Was, że staramy się to jak najszybciej ponaprawiać. Dajcie nam szansę ... to co w czasie testów wydaje się być akceptowalne, pod naporem 120 tys. wizyt potrafi pęknąć ...

Link to post
Share on other sites

Kody promocyjne zostaną przywrócone, konfigurator zdecydowanie poprawiony. Zapewniam Was, że staramy się to jak najszybciej ponaprawiać. Dajcie nam szansę ... to co w czasie testów wydaje się być akceptowalne, pod naporem 120 tys. wizyt potrafi pęknąć ...

Widzicie chlopaki nie ma co panikowac :) wszystko jest pod kontrola jak napisal powyzej Genox :hahaha: Mi obecnie strona sie podoba troche ciezko sie przyzwyczaic do nowej szaty graficznej ale to kwestia czasu :D
Link to post
Share on other sites

No i pierwsze efekty, kod promocyjny jest akceptowany ale nalicza tylko 2% zamiast 5%. Mimo wszystko mam nadzieję, że wkrótce i to zostanie poprawione, i generalnie idzie ku lepszemu.

edit:

teraz zobaczyłem ze zmieniono regulamin promocji, wiec pewnie tak ma być, no cóż:

http://www.komputronik.pl/piecprocent/

do 5%

mam nadzieje ze wyjaśnią sprawę z ceneo, które nadal nalicza im 5% zniżki i wprowadza to ludzi w błąd.

Link to post
Share on other sites

no przecież masz (a właściwie miałeś) w regulaminie promocji http://www.komputronik.pl/piecprocent/

edit:

chociaż tego punktu zapomnieli chyba zmienić :hahaha:

W czasie obowiązywania promocji wszyscy klienci, którzy podczas logowania się do sklepu internetowego komputronik.pl wpiszą kod promocyjny KT_RABAT09 zostaną upoważnieni do otrzymania rabatu w wysokosci 5% od ceny wyjściowej wybranego produktu z oferty. Obniżona cena będzie widoczna po wrzuceniu wybranego produktu do koszyka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...