Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung Galaxy Core2 problem z aplikacjami google.

Samsung Galaxy Core2 android google

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 sznib

sznib
  • buzujolidrinker

• 759 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 10:54

Mam do naprawienia rzeczony telefon. Co chwilę wyskakują komunikaty "Niestety, proces com.google.process.gapps został zatrzymany" i "Usługa Google Play została zatrzymana". Oczywiście szukałem rozwiązania problemu w sieci przed założeniem tematu, niestety wszelkie solucje jak ta:

https://trybi.pl/and...al-zatrzymany'/

nie pomagają.

Nie pomogło też przywrócenie ustawień fabrycznych, zarówno z poziomu systemu, jak i z poziomu menu serwisowego. Telefon z Playa, bez wgranych cutsomów. A, i jest jeszcze fakt, że po ściągnięciu aktualizacji systemu i próbie zainstalowania dochodzi do 30% i wywala błąd.

Jakieś sugestie jak to ugryźć?

• 0

i7 3770@4.3Ghz*Asrock Z77 Pro4*16GB Adata XPG*Gigabyte GTX1060 6GB*Toshiba Q Pro 256GB, Seagate Iron Wolf 3TB*BeQuiet Straight Power 10 500W*Antec Solo*Nec EA273 WMI*Logitech K270*Logitech G900

#2 AudiAWX

AudiAWX
  • Krzysztof

• 671 postów
  • Miejscowość:Podlaskie

Napisano 31 grudzień 2018 - 16:45

Masz w opcjach pamięci gdzieś instaluj na SD lub główna pamięć SD, czy instaluj na SD itp. Problem może być w za małej już pamięci wewnętrznej.
  • 0

#3 sznib

sznib
  • Autor tematu
  • buzujolidrinker

• 759 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 17:28

Nie ma tu karty pamięci zainstalowanej. Pamięć byłą przepełniona, ale zgrałem zdjęcia na HDD i nadal to samo. Z tego co wyszukałem trzeba softa od nowa instalować.

• 0

i7 3770@4.3Ghz*Asrock Z77 Pro4*16GB Adata XPG*Gigabyte GTX1060 6GB*Toshiba Q Pro 256GB, Seagate Iron Wolf 3TB*BeQuiet Straight Power 10 500W*Antec Solo*Nec EA273 WMI*Logitech K270*Logitech G900

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Samsung Galaxy Core2, android, google

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych