Skocz do zawartości

Powerbank do Lenovo Yoga 3 Pro


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Thompson,

Recommended Posts

Witam,

 

poszukuję porządnego powerbanka do ładowania laptopa 2w1 Lenovo Yoga 3 Pro. Nie wiem za co się zabrać z tym, bo wyczytałem, że ciężko dostać powerbank, który miałby na wyjściu 20v? Chciałbym, żeby miał również możliwość ładowania smartfona. Nigdy nie posiadałem żadnego powerbanka i nie wiem z czym to się je tak naprawdę. Gdyby ktoś ogarniał temat to bardzo prosiłbym o podpowiedź.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Link to post
Share on other sites

Po co ci powerbank do lenovo yoga skoro on ma prawdę dobrą baterie ?

 

Powerbanki przeważnie mają ładowanie na usb czyli 5 volt , powerbanki stosuje się do ładowania telefonów.

 

Sam mam powerbank który ma usb (5v) ale i ma wyjście 12 v.

 

Nie widziałem powerbanku z 20 v ale może jest na rynku.

Link to post
Share on other sites

Po co ci powerbank do lenovo yoga skoro on ma prawdę dobrą baterie ?

 

Powerbanki przeważnie mają ładowanie na usb czyli 5 volt , powerbanki stosuje się do ładowania telefonów.

 

Sam mam powerbank który ma usb (5v) ale i ma wyjście 12 v.

 

Nie widziałem powerbanku z 20 v ale może jest na rynku.

 

No, szczerze mówiąc bateria na 3 - 3,5h szału nie robi. A często jestem poza domem cały dzień bez dostępu do gniazdka i przydałoby się czasem doładować, nawet trzymając go w torbie. Sam sporo szukałem i nic nie wymyśliłem, dlatego napisałem tutaj, może ktoś coś działał w temacie.

Link to post
Share on other sites

Tak na szybko w temacie to:

 

https://www.batteryupgrade.pl/shopBrowser.php?assortmentProductId=72206272&shopGroupId=81578499&tracker=adwordsk_pl_GP-pla_PDA&gdataKwd=&gdataType=pla&gclid=Cj0KCQiAjZLhBRCAARIsAFHWpbGBxbLGL-DlX36AtiZoyElAq-VchSpL7S8pcXkTqKnCIEK7DD8zF3oaArSUEALw_wcB

 

Wiem że dell ma też zewnętrzne baterie do swoich laptopów, generalnie były przeznaczone do latitude ale działały ze wszystkim DELL/HP jeśli był gruby wtyk, teraz HP stosuje np cienki wtyk.

 

https://www.megakomputery.pl/p/9204-dell-bateria-zewnetrzna-18-000-mah.html

 

i od Lenovo też coś znajdziesz:

 

https://www.kuzniewski.pl/p30897,lenovo-thinkpad-stack-power-bank-4xv0h34181-powerbank-10000-mah.html

Edytowane przez prohans
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

Przez ostatnie 3 tygodnie miałem okazję "testować" 2 baterie zewnętrzne dell'a (podobne do tych proponowanych powyżej) jednak żadna z nich nie ładowała Yogi. Chodziłem jeszcze po najbliższych serwisach ze sprzętem Lenovo, ale nigdzie nie mieli takich baterii ani ładowarek. W efekcie zdecydowałem się na zakup nowej baterii do laptopa, bo koszt mniejszy, a po 4 latach użytkowania stara bateria była wyraźnie słabsza i to sprawiało, że tak szybko mi czas na baterii uciekał.

 

Dzięki za pomoc w każdym razie bo o zewnętrzych bateriach nie miałem pojęcia wcześniej  :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...