Skocz do zawartości

Recommended Posts

Niestety przed zakupem w NET-S nie przeczytałem licznych negatywnych opinii jakie można znaleźć w Internecie na temat tego sklepu. Zamówiłem u nich produkt za ponad 1800zł. Zgodnie z przysługującym mi prawem produkt sprawdziłem. Niestety nie spełniał moich oczekiwań toteż go oddałem i tu się zaczęły problemy. Biorąc pod uwagę reputację sklepu przygotowałem się na próby oszustwa ze strony NET-S. Przed wysłaniem zrobiłem zdjęcia produktu, które pokazują, że jest on w stanie nienaruszonym i idealnym. Produkt oczywiście otworzyłem na co prawo mi pozwala. Przedstawiciel sklepu, który nie raczył się nawet przedstawić bezczelnie mnie okłamał twierdząc, że na produkcie "znajdują się ślady użytkowania i zabrudzeń" i że przez to potrącą mi 10% jego ceny, czyli 180zł, co oczywiście jest niezgodne z prawem, nawet gdyby takowe ślady faktycznie istniały. Za przesyłkę zwrotną oczywiście też mi nie zamierzali oddać pieniędzy, nie mówiąc już o przysługujących mi odsetkach (Art.32. par. 1. Ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta i art. 7. par 3. Ustawy z dnia 2 marca 2010 o ochronie niektórych praw konsumenta).


Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam ! Też nie polecam ich sklepu.....około 2 miesiące użerałem się z nimi ze zwrotem towaru...oczywiście kasa zawracana jest na sam koniec terminu. Do tego mam wątpliwości czy sprzedają niezużywany towar. W moim przypadku po otwarciu pudełka z płytą główną...instrukcja obsługi miała przedartą stronę......   

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...