Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Amazon.de, nzxt kraken x62

Amazon kraken nzxt x62

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojak1321

wojak1321
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 11:25

Przed kilkoma minutami chciałem zamówić na Amazon.de chlodzenie krakena x62 i płytę asrocka extreme4, jednak wszelkie próby kończyły się niepowodzeniem, u kolegi występuje ten sam problem. Dostaje maile, że ze względu na ochrode danych osobowych nie mogą podać przyczyny. Pytałem się go czy ostatnio u siebie coś zamawiał- zupki chińskie za 40e, poszło bez problemu..

Posiadam konto Amazon Premium, zarejestrowane w niemczech, podany niemiecki rachunek bankowy (Postbank, girocard, Pay). Sprawdzałem dane 3 razy i wszystko się zgadza.

Wie może ktoś jak rozwiązać ten problem?

Użytkownik wojak1321 edytował ten post 20 grudzień 2018 - 11:26

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10194 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 20 grudzień 2018 - 12:11

To jak to,wiedzą,że Ty to Ty i nie chcą podać przyczyny ? Olej ich i kup gdzie indziej.

• 2

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 wojak1321

wojak1321
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 11:48

To jak to,wiedzą,że Ty to Ty i nie chcą podać przyczyny ? Olej ich i kup gdzie indziej.

dowiedziałem się, że tylko karty kredytowe przechodzą, debetowa z Postbanku już nie :P 

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7401 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 22 grudzień 2018 - 05:26

Płaciłem debetowkami na amazon.de bez problemu. W tym revolutem.
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Amazon, kraken, nzxt, x62

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych