Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon do słuchania muzyki za 1200 zł

smartfon muzyka DAC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 melomonster

melomonster
  • Amator

• 59 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 19:50

Mój dotychczasowy telefon Galaxy S4 zaczyna mulić przy nowszych aplikacjach i przeglądaniu internetu więc chciałbym wymienić go na coś nowszego. Zależy mi na telefonie responsywnym bym mógł swobodnie korzystać z internetu. Zależy mi także na dobrej jakości dźwięku, i boję się że kupując taki np Xiaomi Redmi Note 5 czy Xiaomi Mi Note 2 będę miał jakość dźwięku gorszą niż w S4. Najlepiej żeby telefon miał oddzielny układ DAC a także musi mieć złącze jack 3.5 mm z mikrofonem. Producenci często się chwalą podzespołami jakie ma telefon ale nigdy tymi odpowiedzialnymi za dźwięk. Audiofilem nie jestem ale przywiązuję wagę do jakości dźwięku. Co do zdjęć to Note 2 robi akceptowalne zdjęcia

https://www.mgsm.pl/...inote2/zdjecia/

ale Redmi Note 5 już nie

https://www.mgsm.pl/...te5pro/zdjecia/.

Oczekuję że telefon który kupię będzie robił zdjęcia przynajmniej tak dobre jak S4, choć dużo zdjęć nie robię.

• 0

#2 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 516 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 20:03

LG g7 fit na olxie już chodzą za 1100zl. Muzycznie dzięki quad DAC świetny wybór. Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
  • 1

#3 melomonster

melomonster
  • Autor tematu
  • Amator

• 59 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 20:40

Dodam tylko że mam awersję do telefonów z tzw notchem a także zależy mi na nowym telefonie.

• 0

#4 Chelsey

Chelsey
  • Entuzjasta

• 516 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 22:54

Nie ma nic nowego do 1200zł z DAC i jackiem 3,5mm oprócz LG G7 Fit. A 1100-1200zł to są nówki tyle, że od ludzi na olxie. Jeśli jest to najważniejszy priorytet to nic lepszego nie ma. Zarówno zdjęcia jak i wydajność jest w porządku, a audio unikatowe jak na tą półkę. 

• 0

#5 SonAndros

SonAndros
  • Bywalec

• 128 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:40

Xpieria xz1 posiada DACa? Jedni mówią, że ma 24 bitowy przetwornik audio, drudzy, że nie, trzeci wspominają o jakiejś technologii qualcomma. Obecnie w dobrej cenie jest - 1099zł. Ciężko o lepszy model z jakimś wsparciem.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: smartfon, muzyka, DAC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych