Skocz do zawartości

Jaka najmocniejsza grafika pod i5 3570K


Recommended Posts

 

 

Ale zasilacz "Super power"

 

Czemu? 

 

Generalnie jak nie masz monitora powyżej 60Hz i nie grasz z wyższym fps, bo i po co (w 90% przypadkach), to nawet RTX 2070 nie będzie złym wyborem. 

 

Oczywiście znajdą się tytuły które zajadą tego procka np. AC odyssey czy jakieś multiplayer. Wszystko zależy od tego na ile przeszkadzają Ci spadki płynności w miejscach gdzie procesor jest obciążony. 

Link to post
Share on other sites

Na normalnym zasilaczu pewnie można by się zainteresować GTX 1060/1070... Ale zasilacz "Super power" złoto zielony :) może puścić nową kartę z dymem :)

 

Co Ty gadasz za głupoty jak to jest ścisła czołówka producentów PSU :o solidny zasilacz szeroko polecany z certyfikatem 80PLUS Gold...

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

A nie edytowałeś czasem posta?? Bo mógłbym przysiąc że było napisane "super power" :)

 

Powiem tak - przed obecnym procesorem - który notabene po świętach idzie już pod młotek - miałem 4670K @ 4,4 i w niektórych grach przyduszał poprzednią GTX 980. Oczywiście zależy od gry ale w tych co lubią więcej wątków może być słabo przy RTX 2070.

Link to post
Share on other sites

A nie edytowałeś czasem posta?? Bo mógłbym przysiąc że było napisane "super power" :)

 

Powiem tak - przed obecnym procesorem - który notabene po świętach idzie już pod młotek - miałem 4670K @ 4,4 i w niektórych grach przyduszał poprzednią GTX 980. Oczywiście zależy od gry ale w tych co lubią więcej wątków może być słabo przy RTX 2070.

 

Nieee w zadnym wypadku nic nie edytowalem :DD

RTX odpala po co mi karta za 2.5 kola w takim starym zestawie ;D  predzej wymienie plyte i procka, zasilacz mysle jeszcze sporo pochodzi jak myslicie? Nawet pod RTX jakbym powiedzmy kupic ktoras za jakis rok  jakceny spadna. 

Edytowane przez AvIataN
Link to post
Share on other sites

Overwatch, CS, BF1, Destiny 2 - już w tych grach i5tka będzie non stop obciążona w 100%  U mnie nawet w 1440p karta często miała zapas bo procek ją hamował  IMO max do tego zestawu to 1070 - wydajniejsze grafiki będą się nudzić. Pomyśl nad zmianą procka na używane i7 np 2600k

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Overwatch, CS, BF1, Destiny 2 - już w tych grach i5tka będzie non stop obciążona w 100%  U mnie nawet w 1440p karta często miała zapas bo procek ją hamował  IMO max do tego zestawu to 1070 - wydajniejsze grafiki będą się nudzić. Pomyśl nad zmianą procka na używane i7 np 2600k

 

Kupuje juz Gigabyte GTX 1060 od znajomego z 2 letnia gwarancja, bede mogl przetestowac tak ze lepszej opcji nie ma :)

Coś polecicie do ja najlepszego przetestowania ? Jakis sprawczony benchmark czy cos ?  Co polecacie?

Link to post
Share on other sites

Kupuje juz Gigabyte GTX 1060 od znajomego z 2 letnia gwarancja, bede mogl przetestowac tak ze lepszej opcji nie ma :)

Coś polecicie do ja najlepszego przetestowania ? Jakis sprawczony benchmark czy cos ?  Co polecacie?

z gier Wiedźmin 3, Fortnite (na ultra) wyciskają z kart ostatnie soki, pamiętaj aby vsync był wyłączony przy testowaniu, a z benchmarków to standardowo , unigine valley 1.0, jakiś 3dmark może być, fajny jest WoT Encore benchmark, też ładnie ciśnie po karcie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nasz stary (2015!), genialny W3 jest idealnym środowiskiem testowym do gier. Pomimo produkcji pod patronatem NV, Wiesław chodzi znakomicie na kartach AMD. Godzinna sesja latania po lasach sprawdzi stabilność każdego OC.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...