Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, 

 

Mam nadzieję, że dobry temat. Chciałbym się zaopatrzyć w jakiś ekspres do kawy. Kompletnie się na tym nie znam, ale z tego co patrzyłem to są nawet takie co kosztują 4 tysiące. Wolałbym nie wydawać wywrotki pieniędzy, więc myślałem raczej tak o cenie do tysiąca no chyba, że jest jakiś warty dopłaty to wtedy mógłbym coś dorzucić.

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kapsułki są ok jeśli nie pija się dużych ilości kawy. W przeciwnym wypadku wychodzi bardzo drogo. W domu kawę z ekspresu piję tylko ja, są  2-3 kawy tygodniowo, jedna z ekspresu na kapsułki kosztuje mnie ok. 1,5zł. 3 kawy x 52 tygodnie x 1,5zł = 234zł na kawę rocznie + ekspress za 200-300zł. 

 

Gdyby piły u mnie np. 2 osoby po 3 kawy dziennie to koszt roczny wyniósłby 2osoby x3 kawy x1,5zł x360dni = 3200zł w skali roku za to już można kupić porządny ekspres, a koszt jednej kawy jest wtedy kilkukrotnie niższy.

Link to post
Share on other sites

Ekspres kapsułkowy to bardzo dobra opcja dla kogoś, kto kawę pije okazjonalnie lub parzy ją dla gości. Na pewno jest najwygodniejszy w obsłudze i najłatwiejszy w utrzymaniu w czystości, ale to nie opcja dla kogoś, kto pije kawę codziennie rano. Z tańszych ekspresów kapsułkowych najlepszy jest chyba Tchibo Cafissomo Mini - kosztuje jakieś 200 zł. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...