Skocz do zawartości

Kurier nie dostarczył mi kompletnego zamówienia.


Recommended Posts

Cześć. o to moja reklamacja do morele:

 

"Nr zamówienia - 6597411

Dotarły do mnie:
- Incore Sprężone powietrze 400ml
- Arctic MX-2 4g pasta termoprzewodząca
- SilentiumPC Zephyr 120 (SPC016)

BRAKUJE:
- Obudowa SilentiumPC Armis AR3 TG RGB CZARNY (SPC200)

Mnie nie było w domu, paczkę odebrali dziadkowie. Na pytanie dziadków "Czy paczka jest cała / wszystko / kompletna", zostali zapewnieni przez kuriera, że wszystko co ma pod Orbit******************** - "Jest w tej małej paczce".

W małej paczce mam wszystko co zamawiałem poza obudową. Obudowy o wartości 230zł nie otrzymałem."

 

Zgłosiłem to do morele. Czy coś powinienem jeszcze zrobić? Czy z mojej strony zostało coś zrobione źle - że odebrana mimo to została paczka?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Według mnie to dostaniesz obudowę w osobnej przesyłce.

Akurat obudowa to większa część zamówienia więc raczej nie zaginęła i nie została wyjęta z paczki.

 

Swego czasu zamówiłem coś z innego sklepu internetowego ( dziś został on kupiony i ma inną nazwę).

Były to części komp i różne inne rzeczy - miały przyjść razem w jednej paczce.

 

Nie doczytałem czegoś tam i okazało się że wszystko przyszło w 3 paczkach.

Oby i w tym wypadku wszystko zakończyło się bez problemów.

Link to post
Share on other sites

Podpisywali coś dziadkowie ?

 

Nie, nic nie podpisywali. Spytali się jedynie czy to wszystko, usłyszeli że tak. Wzięli paczkę a kurier zeskanował kod kreskowy i sobie poszedł.

 

 

Sprawdź status zamówienia na morele, czy wszystko wysłali.

Sprawdź na liście przewozowym, czy masz tam wpisaną paczkę pojedynczą, czy dwie paczki.

Na morele status jest taki, jak na innych wcześniejszych tam zakupach - "wysłane kurierem". Czyli że finalnie dotarło do mnie. Tutaj jest numer paczki EE193560657PL. a tu link z email:

 

http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/?numer=EE193560657PL

 

Dudzio993, pawluto mam nadzieję :/

PS: Nie wiem czy to istotne, ale mam na email jedną fakturę, na której jest cały komplet, jednak fizycznie bez obudowy u mnie.

Temat do zamknięcia. Dzisiaj dotarła druga paczka. W połowie drogi we Wrocławiu paczki musiały się rozstać ze względu na różnicę gabarytów. Co nie zmienia faktu, że od większej ilości paczek niż jedna, powinniśmy być informowani, aby zaoszczędzić sobie nerwów. Dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...