Skocz do zawartości

Dziwny problem z grą i PC


Recommended Posts

Witam

Mam pewien problem. Podczas grania w gre (Fortnite) mój komputer sam się resetuje, tak jakbym wcisnął przycisk reset. Próbowałem różne sterowniki (Catalyst Control Center, te starsze jak i nowsze, próbowałem również sterowniki AMD Radeon z oficjalnej strony producenta, tak samo tych najnowszych jak i starszych. Jednak nic to nie daje, czasami potrafi sam się zresetować nawet przy menu głównym w grze, a czasami mogę pograć nawet 3h i nic się nie dzieje. Komputer regularnie skanuje adwcleanerem i nie ma żadnych wirusów. Miałem tak już jakieś dwa miesiące temu, wtedy zainstalowałem starszy sterownik oraz zmieniłem kość ramu na inny slot, bo myślałem, że może być w tym jakiś problem i o dziwo wszystko działało bez zarzutów, aż do teraz. Gdy zrobiłem tak samo jak poprzednio, zmieniłem kości ram na inne sloty oraz zainstalowałem starszy/nowszy sterownik nic to jednak nie dało tym razem.
Temperatury w grze jak i w spoczynku nie przekraczają bodajże 60 stopni.

Jest to dość dziwne, bo w innych grach wszystko działa normalnie tylko w fortnite występuje ten problem. Czy to możliwe, że występuje jakiś problem ze sprzętem? Problem z PC? trochę to dziwne, bo komputer sam resetuje się tylko w jeden grze..

Pomoże ktoś? Co może być nie tak? Coś z komputerem? Zasilacz? Bo ja już sam nie wiem.

PC:
Windows 7 64 bit Ultimate sp 1
AMD Phenom™II X4 965 Processor 3.40 Ghz
AMD Radeon HD 7700 Series
8 GB RAM

Zasilacz Chieftec 500W

 

Temperatury z HWMonitor (podczas uruchomionej gry Fortnite) wyglądają tak:

 

3tDWyUL.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Może przeinstaluj grę ?  Wszystkie aktualizacje systemu masz ? Zaglądnij do podglądu zdarzeń i błędów krytycznych,może skojarzysz z czasem wystąpienia problemu...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

ustaw jakąś niższą rozdzielczość i ustawienia low i sprawdź czy ci będzie wywalało, karta jest słaba do tego tytułu i jak grasz na np 1080p i średnich to dla niej już ostra jazda, a to staruszek i może przez to masz resety

Fortnite jest bardzo wymagający od strony graficznej, na tej grze zawsze testuje temperatury karty, bo tylko ona i Wiesiek 3 potrafią siódme soki z gpu wyciągnąć ;)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...