Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki komputerowe dziwny problem

słuchawki headset problem różnica w dźwięku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 chmurka123

chmurka123
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 21:40

Witam,

Mam pytanie odnośnie problemu który się przydarzył przy korzystaniu z headsetu komputerowego. Otóż w pewnym momencie, bez konkretnej przyczyny (uszkodzenie kabla, minijack'a) dźwięk w moich słuchawkach zaczął płynąć przez jedną słuchawkę. Druga działa tylko przy najniższym ustawieniu głośności (na przełączniku na kablu). Moje pytanie konkretnie brzmi w którym miejscu na przewodzie może leżeć problem? Między przełącznikiem a gniazdkiem jack czy między przełącznikiem a samymi słuchawkami?

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 8361 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 13 grudzień 2018 - 08:40

Na moje to w tym jak to nazywasz przełączniku skoro jego ustawienie zmienia sposób działania.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 elvismt

elvismt
  • ...

• 1308 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 grudzień 2018 - 09:35

Nikt tego tak na oko nie zdiagnozuje. Z doświadczenia wiem że najczęściej uszkodzenia pojawiają się w miejscach gdzie przewód się kończy czyli przy wtyku jack, przełącznikach, regulatorach albo przy samej słuchawce. Tam jest najbardziej narażony na uszkodzenie przez szarpnięcie czy ukręcenie żyły w środku gumowej izolacji

• 0

PC - I7 3770 MSI Z77A-G43, Macho rev.B 32GB DDR3 1600MHz, MSI GeForce GTX1070, EVGA Supernova 750W, SSD 512GB Kingstone, HDD1 3TB Hitachi HDD2 WD black 1TB, HDD3 WD red 6TB, System:   MacOS High Sierra / Win 10 Pro Notebook - MacBook Pro 2015 16GB/256GB i7 Catalina

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, headset, problem, różnica w dźwięku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych