Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Komputer Intel i7, Geforce GTX 1060 3GB+ Monitor 23' GWARANCJA SKLEPOWA


Recommended Posts

Witam. Do sprzedania posiadam komputer stacjonarny wraz z monitorem 23' firmy AOC. 

Komputer zakupiłem w zeszłym roku co potwierdzam fakturą! Początkowo służyć miał do obróbki grafiki komputerowej, jednak plany się pozmieniały i tak mocny sprzęt nie jest mi potrzebny. Komputer działa bez jakichkolwiek zarzutów. Odpala się błyskawicznie i nie ma mowy o wolnym działaniu, przegrzewaniu się procesora, czy innych podzespołów. Sprzęt to min. jedna z dominujących kart graficznych na rynku z rodziny GeForce GTX 1060 3GB, dysk o pojemności 1TB, oraz procesor Intel Core i7-7700 3,6.

Jeśli poszukujesz sprzętu do obróbki grafiki komputerowej, czy gier to ten sprzęt spełnia się w 100%!

Oczywiście mając takiego "Mercedesa" wśród komputerów grzechem byłoby nie zagrać w którąś z nowszych gier w celu chociażby sprawdzenia wydajności tej perełki.

Nie zawiodłem się! Gry takie jak Far Cry 5, GTA V, czy nawet Forza Horizon IV chodzą bardzo płynnie. Obudowa komputera to ZALMAN Z1 widoczna na zdjęciu.

Możliwość zakupu samego komputera, bez monitora. 

Komputer nie był przewożony, ani przestawiany.

Gorąco zachęcam do zakupu!

Zrób sobie prezent świąteczny i ciesz się doskonałą grafiką, jak i wydajnością tego komputera na lata!

 

Komputer posiada gwarancję sklepową ważną jeszcze przez min rok czasu!

 

CENA: 3750zł

CENA PRZESYŁKI: 19zł

 

LINK DO ALLEGRO:>>KLIK<<

Link to post
Share on other sites

Tym bardziej wersja 3GB zamiast 6... 

 

Dodatkowo monitorki firmy AOC zwłaszcza 23 cale - nówka to koszt max 300 zł  (chyba, że to jakiś 144hz w co wątpię).

Nie podałeś ile masz RAMU.

i7 bez odblokowania też lippton, plus sam twardziel zamiast ssd.

Może jeszcze 5400 obrotów? Bo zbytnio nie opisałeś jaki to model.

 

Każdy chce odzyskać przy sprzedaży pc jak najwięcej - sęk w tym, że sprzęt dość szybko traci na wartości.

Link to post
Share on other sites

Kolego krzysiek4235 źle uderzyłeś ze sprzedażą.Nie to forum.Tutaj większość osób wie ile co kosztuje,ile jest warte i nie pomogą zachwalania typu: "Odpala się błyskawicznie i nie ma mowy o wolnym działaniu" czy "jedna z dominujących kart graficznych na rynku z rodziny GeForce GTX 1060 3GB".Musisz napisać na przykład na forum piekarzy.Tam może ktoś się na to złapie.Oczywiście rozumiem że każdy chce sprzedać jak najdrożej ale jakieś granice są.Niestety trzeba się pogodzić z tym że sprzęt komputerowy bardzo szybko się starzeje i traci na wartości.Poza tym, im więcej widzę przy sprzedaży jakiegokolwiek sprzętu takie przesadne zachwalanie tym bardziej jestem podejrzliwy wobec sprzedającego i jego produktu sprzedażowego.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Kolego krzysiek4235 źle uderzyłeś ze sprzedażą.Nie to forum.Tutaj większość osób wie ile co kosztuje,ile jest warte i nie pomogą zachwalania typu: "Odpala się błyskawicznie i nie ma mowy o wolnym działaniu" czy "jedna z dominujących kart graficznych na rynku z rodziny GeForce GTX 1060 3GB".Musisz napisać na przykład na forum piekarzy.Tam może ktoś się na to złapie.Oczywiście rozumiem że każdy chce sprzedać jak najdrożej ale jakieś granice są.Niestety trzeba się pogodzić z tym że sprzęt komputerowy bardzo szybko się starzeje i traci na wartości.Poza tym, im więcej widzę przy sprzedaży jakiegokolwiek sprzętu takie przesadne zachwalanie tym bardziej jestem podejrzliwy wobec sprzedającego i jego produktu sprzedażowego.

Ja jestem piekarzem. Seriously. Też bym go nie kupił. Może na forum masarzy, brukarzy lub innych murarzy.

Edytowane przez mistela222
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...