Skocz do zawartości

Bardzo niskie FPSy przy dość dobrym lapku


Recommended Posts

Witam,

Kupiłem laptopa Dream Machines

Intel Core i5-8300H CPU 2.30GHz 16GB RAM Karta GTX 1050Ti dysk ssd 500GB.

Mysle ze jak na lapka jest to dosc dobry laptop i wydawało mi się, że pociągnie kilka dobrych gier. Rzeczywiście tak jest z większością gier choćby Cities Skylines. Jednak gdy zainstalowałem sobie GTA5, FPS w programie fraps pokazuje, że mam ich około 30. Obojętnie jak ją włącze. Czy w oknie czy full hd. Niskie ustawienia czy wysokie. Na początku jak ją włączałem to pokazało mi komunikat, że mój procesor  nie spełnia minimalnych wymagań taktowania. Udało mi się chyba to rozwiązać poprzez plan zasilania (włączyłem trub max wydajności). Jednak to nie pomoga na ilość FPS. Czy ktoś jest mi wstanie coś poradzić? Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że ten laptop powinien pociągnąć tę grę...


8gpTBdR.jpg


4wjIG3p.png


ER7XqYe.png

Link to post
Share on other sites

Przyznam, że nie wiem co to znaczy, że ma optimusa... Mógłbyś mi to wytłumaczyć? I powiedzieć czy słusznie sądzę, że jest to dobry laptop;) Bo przyznam, że problem zniknął mi po tym jak zainstalowałem program Nvidia Expiriance, który zaktualizował mi wszystko i automatycznie zoptymalizował ustawienia gry. Mam nadzieję, ze to był jedyny problem.

Link to post
Share on other sites

Przyznam, że nie wiem co to znaczy, że ma optimusa... Mógłbyś mi to wytłumaczyć? I powiedzieć czy słusznie sądzę, że jest to dobry laptop;) Bo przyznam, że problem zniknął mi po tym jak zainstalowałem program Nvidia Expiriance, który zaktualizował mi wszystko i automatycznie zoptymalizował ustawienia gry. Mam nadzieję, ze to był jedyny problem.

 

Jak wpiszesz Nvidia Optimus to dowiesz się o co chodzi. Laptop jak za tą cenę myślę że jest stosunkowo dobrym wyborem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...