Skocz do zawartości

Smartfon na androidzie do 450 zł ekran 4-4,5 cala


Recommended Posts

Witam
Szukam telefonu dla kobiety. Kwota do 450 zł
Ekran 5'
Na androidzie.
Telefon do dzwonienia, pisania sms, przejrzenia internetu, pocztyw. Nie ma ma potrzeby grania w najnowsze gry itp.

Ja osobiście mam Xaomi Redmi Note 4 z PL dystrybucji i jestem bardzo zadowolony. Więc może w tym kierunku coś uderzać ? Nie wiem tylko czy one występują z takimi ekranami i czy zmieszczę się w budżecie.

Edytowane przez Marcian
Link to post
Share on other sites

Z takim małym ekranem to już nei robią telefonów - najmniejsze mają ok. 4,7". Niestety, kosztują one więcej (A3 2017) lub dużo więcej (telefony Sony z serii Compact). Jedyne w miarę sensowne xiaomi, co mi przychodzi do głowy to 4/4A/4X, ale tam jest też 5" ekran.

Link to post
Share on other sites

Ekran dosyć mocno ogranicza wybór. Właściwie trzebaby szukać jakiegoś iPhona najlepiej 4calowego.
Z 5calowych wyrwiesz wspomnianego 5A. Aktualnie 6A świeci tez w sferisie w okolicach tej ceny, chociaż lepszym wyborem byłby A2L ite pod względem wydajności. Co prawda jest większy ale dobrze leży w dłoni i ma dobre proporcje. Warto też go sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Ekran dosyć mocno ogranicza wybór. Właściwie trzebaby szukać jakiegoś iPhona najlepiej 4calowego.

Z 5calowych wyrwiesz wspomnianego 5A. Aktualnie 6A świeci tez w sferisie w okolicach tej ceny, chociaż lepszym wyborem byłby A2L ite pod względem wydajności. Co prawda jest większy ale dobrze leży w dłoni i ma dobre proporcje. Warto też go sprawdzić.

A2 lite jest duuużo większy i znacznie droższy, po co proponujesz coś, co totalnei nie pasuje do wymagań autora? Bo sam masz?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...