Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze nowego telefonu do 1500 PLN / Bardzo dobry aparat + mocna bateria.


Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Bardzo prosze o pomoc w wyborze nowego telefonu.

 

Kwota jaka mam do dyspozycji to okolo 1500 PLN.

 

Prioryety to - bardzo dobry aparat przedni i tylni, mocna bateria, ktora wytrzyma 1-1,5 dnia oraz fajnie gdyby dzwiek na sluchawkach byl w miare przyzwoity.

 

Osobiscie przygladalem sie nastepujacym modelom:

 

- Nokia 7 plus (lub Nokia 8?),

- Honor 10,

- HTC U11,

- LG G6,

- Huawei P10.

 

Czy w cenie do 1500 PLN znajde cos lepszego pod moje wymagania?

 

Z gory dzieki za porady i pozdrawiam :)

Edytowane przez szewa173
Link to post
Share on other sites

Honor 10 bez optycznej stabilizacji obrazu to dla mnie nieporozumienie

 

Na Twoim miejscu wziąłbym HTC U11. Nie ma tam mocnej baterii rodem z Redmi Note 4, ale nie jest zła i da się przeżyć. Za to ma świetny aparat, głośnik i odsłuch z słuchawek.

Link to post
Share on other sites

W kwestii zdjęć wybieralbym między u11 a honorem 10. Na plus u11 jeszcze świetne audio na dołączonych słuchawkach. Honor za to lepsza bateria, nowe proporcje ekranu i ogólnie przyjemniejszy wygląd.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

A co powiecie na temat Nokii 7 Plus w porównaniu z innymi modelami? Z tego co widzialem opinie ma dosc dobre, dlatego tez wzialem ja pod uwage. Dzis wpadl mi w rece jeszcze jeden telefon, a mianowicie LG V30, mozna dostac go w podobnych pieniadzach co U11 I Honora 10, czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym LG?

Link to post
Share on other sites

Między n7 plus a v30 nie ma co się zastanawiać tylko brać v30. Lepszy procesor, lepszy aparat + szeroki kąt (chociaż ten aparat topowy nie jest), kapitalne audio na słuchawkach (n7 plus startu nie ma), kapitalny wygląd, wodoszczelność. Bateria co prawda gorsza, ale całościowo warto.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Również sprawdziłbym G6 - wydaje mi się że wypada najbardziej optymalnie w tym przedziale cenowym. Nad Honorem można się zastanawiać jednak brak optycznej stabilizacji to spory mankament. G6 da radę pod względem aparatu i samej optymalizacji, mankamenty to kwestia dalszego wsparcia a i sama bateria mogła by być nieco lepsza.

Link to post
Share on other sites

Również sprawdziłbym G6 - wydaje mi się że wypada najbardziej optymalnie w tym przedziale cenowym. Nad Honorem można się zastanawiać jednak brak optycznej stabilizacji to spory mankament. G6 da radę pod względem aparatu i samej optymalizacji, mankamenty to kwestia dalszego wsparcia a i sama bateria mogła by być nieco lepsza.

G6 dostanie na pewno Pie, po prostu w późniejszej kolejności niż nowsze modele.

Link to post
Share on other sites

Między n7 plus a v30 nie ma co się zastanawiać tylko brać v30. Lepszy procesor, lepszy aparat + szeroki kąt (chociaż ten aparat topowy nie jest), kapitalne audio na słuchawkach (n7 plus startu nie ma), kapitalny wygląd, wodoszczelność. Bateria co prawda gorsza, ale całościowo warto.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Wcinam się między wódkę a zakąskę, bo ostatnio zgłębiałam temat. Niby można wymienić całą litanie zalet na korzyść LG ale to Nokia ma dobry system. Kiedyś też kupiłam najlepszy telefon jaki tylko dali się kupić w określonej kwocie czyli Huawei p10 i skończyło się na tym, że używałam starej Motoroli E do czasu, aż udało mu się ten szajs z emui sprzedać. W normalnym użytkowaniu to aby telefon nie irytował beznadziejnym oprogramowaniem to jedna z ważniejszych cech i jak się potem okazało lepiej używało mi się kilkuletniego budżetówca niż pod każdym względem lepszego poza oczywiście oprogramowaniem telefonu o niecenzuralnej nazwie.

Link to post
Share on other sites

Poużywaj najpierw nakładki od LG i potem pisz - oczywiście, że czysty Android jest fajny, sam jestem jego fanem, ale akurat z nakładek producentów, które miałem okazję używać, ta od LG jest całkiem dobra, niezbyt cieżka i ma sporo przydatnych funkcji, których brakuje czystemu andkowi (z dużych firm używałem Samsungowych, EMUI, MIUI, LGkowych, Sony, Lenovo i Sense od HTC).

Link to post
Share on other sites

Między n7 plus a v30 nie ma co się zastanawiać tylko brać v30. Lepszy procesor, lepszy aparat + szeroki kąt (chociaż ten aparat topowy nie jest), kapitalne audio na słuchawkach (n7 plus startu nie ma), kapitalny wygląd, wodoszczelność. Bateria co prawda gorsza, ale całościowo warto. Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Wszystko z powyższych używałam poza lg i HTC. Nawet nakładka Samsunga jest dla mnie ok ale po tym co widziałam na Huawei i w dużo mniejszym stopniu Xiaomi (miui jeszcze da się używać, chociaż go nie lubię ale emui jest jak najgorszy koszmar) to sorry ale jak mam kupić telefon to nie z takim oprogramowaniem i system z ciekawostki będącej ewentualnie małym plusem, minusem awansował do rangi głównej o ile nie najważniejszej cechy telefonu.

Edytowane przez Justyna86
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...