Skocz do zawartości

Mate 10 lite jak nowy


Recommended Posts

Witam do sprzedania telefon widoczny na zdjęciach. Jego stan oceniam na idealny , żadnej rysy , oryginalna folia na wyświetlaczu , akcesoria nawet nie wyciąganie z pudełka. Śmiało można komuś dać jako "nowy".Jest to wersja 4/64 , nie wiem czy były inne. Dostałem to jako prezent we wrześniu i w zasadzie cały czas leży w pudełku( używany kilka dni). Nie mam żadnego dowodu zakupu , prawdopodobnie pochodzi z sieci Play, gdyż ich logo jest widoczne po odpaleniu. Od siebie mogę dać gwarancję rozruchową , oczywiście nie na uszkodzenia mechaniczne. Jako gratis mogę dorzucić etui czarne carbonowe.Cena 650 z wysyłką kurierem , przy odbiorze osobistym w Krakowie 600zl.

Foty980e06e7a43b8dac1661f69394d06c8e.jpg8aca03f5079926faadd3ff74ea471231.jpg026c29a430016927a7cebf2c8a041167.jpg111574e7e7702aeff6cabd9fb6454faf.jpg

Link to post
Share on other sites

Uprzejmie prosi się o czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie jest napisane, że wysyłka 50zł. Cena jest 600zl z wysyłką, a jeżeli ktoś sobie podjedzie po niego to oddam za 550zl. Zawsze jak coś sprzedaję i ktoś odbiera osobiście to jest taniej, bo dla mnie to też jest wygodne, nie muszę pakować itp.

Takie pisanie postów typu " koszt takiej paczki to max. 17zł jest troszku niegrzeczne i nie na miejscu( pomijam już, że niezgodne z regulaminem) i nie dostoi takiemu użytkownikowi.

 

P.S.

A tak pozatym to Wesołych Świąt:))))

Link to post
Share on other sites

Czytam ze zrozumieniem

 

 

cena odpowiednio 600zl z wysyłką, 550zl przy odbiorze osobistym.

Z tego wynika tylko tyle, że za wysyłkę liczysz sobie 50zł

 

 

 

Nigdzie nie jest napisane, że wysyłka 50zł. Cena jest 600zl z wysyłką, a jeżeli ktoś sobie podjedzie po niego to oddam za 550zl.

 

Cena z odbiorem osobisty: 550zł

Cena z wysyłką : 600zł

Różnica w cenie = koszt wysyłki = 50zł

 

Może Ty nie potrafisz zrozumieć tego co napisałeś?

 

Co jest niby niegrzeczne? Zapytanie dlaczego za przesyłkę wychodzi 50zł

 

 

Wesołych świąt.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...