Skocz do zawartości

gta v pc 100% użycia dysku


Recommended Posts

witam

mianowicie gdy gram w gta to wszystko ładnie pięknie tylko jak jestem w mieście to dysk skacze momentami do 100% przez co występują momentów w przycięcia a jak szybko jadę to już nawet nie wspomnę

 

czy to jest tylko i wyłącznie od dysku czy coś innego też na to wpływa

 

dodam jeszcze ze ram maksymalnie zapełnił się do 5,2GB, procesor średnio obciążony w ok 85% a grafika 90%—100%

temperatury Również w normie

procesor 50°

karta 7p0°

 

specyfikacja:

amd athlon II 630

6GB ram ddr2

geforce gt630 2gb (speccy pokazuje że sapphire)

zasilacz modecom feel III 500atx illumination

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

a co ty chciałeś na tym athloniku 2-rdzeniowym w gta5 osiągnąć? ja na kręconym PII x4 do 3,9 ghz miałem spadki do 30 fps jak sobie "śmigałem " po mieście 

i jeszcze do tego ten biurowy gt630 :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=LN3S4Y5gZbI

 

przecież to pokaz slajdów, przy takiej konfiguracji to twój dysk jest jednym z najszybszych elementów zestawu :D

Link to post
Share on other sites
a co ty chciałeś na tym athloniku 2-rdzeniowym w gta5 osiągnąć? ja na kręconym PII x4 do 3,9 ghz miałem spadki do 30 fps jak sobie "śmigałem " po mieście

i jeszcze do tego ten biurowy gt630 :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=LN3S4Y5gZbI

 

przecież to pokaz slajdów, przy takiej konfiguracji to twój dysk jest jednym z najszybszych elementów zestawu :D

to nie jest athlon 2 rdzeniowy gościu

Athlon II X4 630 2.8 jak napisałem średnie użycie go to 85-90%

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

no to nawet jak to jest 4 rdzeniowy (sorry źle odczytałem) to do gta5 sie nie nadaje, zawsze bedziesz miał ściny poniżej 30 kl/s jak sie będzie więcej działo/większy ruch

patrz ile miałem na kręconym phenomie i dużo mocniejszej karcie 

 

 

ledwo 40 kl/s utrzymywał

a jeszcze jak tego athlona masz niekręconego to ile on ma? 2,8ghz? toż to już 8 lat temu było mało i każdy kręcił ile fabryka dała

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Tak jak wyżej, zdecydowania za słaba konfiguracja, do tego masz tylko 6 GB RAM-u i to do tego antyczne DDR2... GTA V ma przecież memory leak bez którego im masz mniej pamięci tym szybciej gra zaczyna korzystać z dyslu twardego jako pamięci podręcznej. I stąd biorą się Twoje ścinki i 100% użycia dysku.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...