Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

MSI GTX 1070 Ti Gaming

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 DEX66

DEX66
  • Dyskutant

• 190 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:21

Witam,

niestety dziś na sprzedaż leci mój gtx 1070 ti, kupiony 30 kwietnia 2018 (jestem pierwszym właścicielem). zainteresowani wiedzą, że jest to jeden z najciekawszych modeli niereferencyjnych. do kompletnego zestawu dokładam oczywiście dowód zakupu w formie paragonu (oczywiście w pełni czytelny).

niestety potrzeba kupna mieszkania zmusza mnie do sprzedaży części sprzętu, możliwe, że w niedługim czasie będę musiał się pozbyć jeszcze procesora, płyty głównej i ramu z podpisu, więc gdyby ktoś był zainteresowany zestawem to zapraszam do napisania wiadomości prywatnej.

cena jaka mnie interesuje to 1500zł.

jest możliwość wystawienia na allegro, ale koszta z tym związane pokrywa kupujący.

qqToEtk.jpg

9ROXMr6.jpg

MuICauY.jpg

Intel i3 8350K 4.0GHz @ 4.4GHz | Cooler Master MasterLiquid Lite 240 | Gigabyte Aorus Gaming K3 | Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz | MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8G | BIWIN A3 120GB | GoodRAM Iridium PRO 240GB | Western Digital Caviar Blue 1TB | SilentiumPC Vero L1 500W | SilentiumPC AR7 TG RGB | Samsung UE40J5200AW

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych