Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

piszczenie słuchawek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Spaghetto

Spaghetto
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:08

Witam tak jak w tytule mam ciągłe piszczenie w słuchawkach (głośniki też) czasem jest słabsze a czasem mocniejsze, myszka np ruszę to się zmienia itp

sterowniki przeinstalowane, panel przedni odłączany, sprawdzane na panelu przednim i to samo

czekam na podpowiedzi co to może być oraz podaje specyfikację mojego blaszak poniżej

pozdrawiam

specyfikacja:

amd athlon II 630

gigabyte ga-m52s-s3p

6GB ram ddr2

geforce gt630 2gb (speccy pokazuje że sapphire)

zasilacz modecom feel III 500atx illumination

dodam jeszcze ze sprawdzalem wpisy na innych forach z podobnym problemem ale nic u mnie nie pomoglo

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Spaghetto edytował ten post 06 grudzień 2018 - 12:21

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4322 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:18

Nic z tym. Nie zrobisz. Trzeba kupić zewnętrzna kartę dźwiękowa a najlepiej na wejście optyczne. Przy tanich płytach i zasilaczach częste zjawisko.

Komputer masz uziemiony?

Użytkownik bleck55 edytował ten post 06 grudzień 2018 - 12:31

• 1

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 Spaghetto

Spaghetto
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:08

Nic z tym. Nie zrobisz. Trzeba kupić zewnętrzna kartę dźwiękowa a najlepiej na wejście optyczne. Przy tanich płytach i zasilaczach częste zjawisko.

Komputer masz uziemiony?

czytałem o tym żeby było gniazdko z "bolcem" i takie mam w całym domu ale czy jest to prawidłowo uziemione to nie wiem

• 0

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 6920 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 06 grudzień 2018 - 15:33

Zapytaj elektryka, on Ci prawdę powie. Sprawdź też na jakimś dobrym zasilaczu.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 Spaghetto

Spaghetto
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 18:45

Zapytaj elektryka, on Ci prawdę powie. Sprawdź też na jakimś dobrym zasilaczu.

ale to co, ten zasilacz jakiś zły?

• 0

#6 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 6920 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 06 grudzień 2018 - 19:09

Mam bad feelings co do niego ;)
  • 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7; TH7-II. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych