Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

HyperX Cloud vs AKG k240 + karta dzwiękowa gry/dzwięk przestrzenny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 adasiex

adasiex
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 190 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 12 grudzień 2018 - 11:11

Jest RightMark Audio Analyzer

http://audio.rightma...index_new.shtml

ale od wykresów i tabelek ważniejsze jest to co i jak ty słyszysz bo każdy ma lekko inaczej zbudowany zmysł słuchu

Zgadzam się ale jak już wspomniałem przy moim drewnianym słuchu Integra pracuje tak samo jak DAC. Bedę miął teraz parę dni wolnego to sobie potestuje

• 0

#42 kombajn

kombajn
  • Nałogowiec

• 1657 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 11:38

Słuchaj jeśli faktycznie nie słyszysz różnicy to zamiast się martwić możesz podziękować zrządzeniu losu, bo wystarczy ci rozsądny wzmacniacz żeby używać dowolnych słuchawek i nie musisz się przejmować wysoką jakością całości. Osobiście na twoim miejscy bym sobie zostawił tego DAC-X3 bo fizyczne pokrętło głośności to coś bez czego dziś nie wyobrażam już sobie korzystania ze słuchawek przy komputerze. Względnie może zastanów sie czy nie lepiej odesłać DAC-X3 i kupić SMSL SAP-II i podpiąć go do integry skoro masz ją dobrej jakości. Miałbyś zamiast 150 mW @ 32 Ohm w DAC-X3, 910mW @ 32 Ohm w SAP-II

• 0

#43 adasiex

adasiex
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 190 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:34

Słuchaj jeśli faktycznie nie słyszysz różnicy to zamiast się martwić możesz podziękować zrządzeniu losu, bo wystarczy ci rozsądny wzmacniacz żeby używać dowolnych słuchawek i nie musisz się przejmować wysoką jakością całości. Osobiście na twoim miejscy bym sobie zostawił tego DAC-X3 bo fizyczne pokrętło głośności to coś bez czego dziś nie wyobrażam już sobie korzystania ze słuchawek przy komputerze. Względnie może zastanów sie czy nie lepiej odesłać DAC-X3 i kupić SMSL SAP-II i podpiąć go do integry skoro masz ją dobrej jakości. Miałbyś zamiast 150 mW @ 32 Ohm w DAC-X3, 910mW @ 32 Ohm w SAP-II

Na spokojnie. Posiedzę teraz te dwa dni i po-testuje oba audio (14 dni na zwrot) bo nie miałem czasu żeby porządnie nad tym usiąść, pierwsze wrażenie może być mylne a i jak wspomniałem drewniane ucho mam :D.

Jeżeli miałbym zostawiać DAC dla pokrętła to szkoda 200zł i lepszym pomysłem było by właśnie dołożenie do czegoś "mocniejszego" chociażby na przyszłość bo zapewne wtedy kolejnym krokiem będzie wymiana słuchawek ale jak narazie AKG zostają, pora odłożyć SL na półkę :)

• 0

#44 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1602 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:13

@adasiex Dla mnie k240 to słuchawki idealne pod elektronikę. Dobrze je napędzić i jesteś "w niebie" :) Także na starcie ich nie skreślaj :> Skończysz zapewne z kilkoma parami słuchawek jak każdy haha :D

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#45 adasiex

adasiex
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 190 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 20:55

Nie o sluchawkach nic zlego nie napisalem. Obecnie powylaczalem wszelkie udziwniacze, pozbylem sie jakiegos efektu echo, teatru czy hali (nie wiemnjak sie wlaczyl) i jest miodzio.
Na akg dzwieki sa duzo przyjemniejsze niz na SL681. Takze coraz bardziej odczuwam zmiane na + a ryjek sie cieszy z kazdym wykrytym wczesniej przeciwnikiem.

Ze zwrotem mialem na mysli DAC.Jutro sprobuje porownac DAC do integry

Użytkownik adasiex edytował ten post 12 grudzień 2018 - 20:55

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych