Skocz do zawartości

Karta dźwiękowa lub DAC ~500zl


Recommended Posts

Możecie mi jeszcze podpowiedzieć coś o kartach Audiotrak Prodigy x-fi https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-audiotrak-prodigy-7-1e-x-fi-audio-466667/
oraz Tempotec Serenade https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-karty-dzwiekowej-tempotec-serenade/

Pierwszą mogę odkupić za 200zł, druga z aliexpress nowa za około 400zł

Link to post
Share on other sites

 7.1 w odróżnieniu od HD2 nigdy nie było darzone estymą. Właściwie to nie wiem dlaczego, ale słuchałem takiej karty tak dawno temu, że już nawet nie pamiętam jak grała. O Tempotecu masz wszystko w recenzji Audiofanatyka. Ja tą kartę miałem w łapkach tylko przez chwilę, według mnie to solidna konstrukcja, stery były nie do końca przetłumaczone, ale może się to zmieniło. Z pewnością jednak warto posłuchać - za wzmocnienie odpowiada tam TPA6120A i jego sygnaturę słychać - jest moc i bas trzymany krótko za twarz, żadnej rozlazłości. Jak ktoś lubi misiowate tudzież zamulone granie to mu pewnie nie podejdzie. Nie łączył bym jej z jasnymi, suchymi słuchawkami grającymi słabym basem, to nie karta do suchotników, lepiej się sprawdzi ze słuchawkami które trzeba 'upilnować', lubiącymi więcej prądu. Z pewnością ujarzmi słuchawki z poluzowanym basem a w zależności od tego co kto lubi sprawdzi się nawet z bardziej neutralnymi - warunek, trzeba lubic dobrze kontrolowany bas, ona sama z siebie nie dociąży dołu. Generalnie mi to granie odpowiadało, zastanawiam się czy czasem jej nie kupić bo nie będzie zajmowała miejsca na biurku jak zewnętrzny DAC a aktualnie i tak gram z ISK HD9999 a taki duet mi się dobrze zgrywał :)

 

P.S. Karta z Ali jak wpadnie na VAT to wyjdzie blisko 470pln, IMO trochę dużo. Za 400pl miałoby to sens.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...