Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Puszczanie nagrań przez ścieżkę mikrofonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Talibowy

Talibowy
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 17:49

Witajcie,
od jakiegoś czasu dorabiam w domu jako ankieter telefoniczny, tylko cholernie szybko mi się zdziera gardło. Więc szukam jakiegoś programu, który pozwoli mi puszczać nagrania (nagrane np w audacity) przez ścieżkę mikrofonu, jednocześnie umożliwiając mi rozmowę. Coś jak bindy w komunikatorach typu teamspeak. Może to być program płatny.

Uprzedzając pytania - stereo mix mi nie działa (by puścić nagranie muszę wyłączyć mikrofon, a przy jego ponownym włączeniu program do wywiadów przerywa mi połączenie). A program, przez który rozmawiam uniemożliwia mi robienie bindów, instalowanie wtyczek, czy nawet grzebanie w opcjach, więc to musi iść z tej samem ścieżki co mikro.

Jakieś pomysły, Panowie?

• 0

#2 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 596 postów
  • Miejscowość:Tarnów

Napisano 04 grudzień 2018 - 21:03

Resanance?

• 1

SPC Alea S35W, Xilence Performance A+ 530W, ASRock B450M Pro4, Ryzen 1600x, SPC Spartan 3 Pro push-pull, GTX 1060 Palit JetStream 6 GB, GoodRam 2x8 GB 2400 MHz CL 15 (tymczas), GoodRam C40 120 GB, WD EZEX 1TB

#3 Talibowy

Talibowy
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 20:37

Resanance?

A to nie jest wtyczka do discorda?

• 0

#4 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 596 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:36

Nie tylko, tutaj cytat z ich strony "Resanance is your free soundboard software that works with any application that accepts audio input."

• 1

SPC Alea S35W, Xilence Performance A+ 530W, ASRock B450M Pro4, Ryzen 1600x, SPC Spartan 3 Pro push-pull, GTX 1060 Palit JetStream 6 GB, GoodRam 2x8 GB 2400 MHz CL 15 (tymczas), GoodRam C40 120 GB, WD EZEX 1TB

#5 Talibowy

Talibowy
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 12:38

Nie tylko, tutaj cytat z ich strony "Resanance is your free soundboard software that works with any application that accepts audio input."

Dziękuję, już ją zainstalowałem. Znasz może ten program i wiesz, jak mógłbym ustawić to, na czym mi zależy?

• 0

#6 slo1q

slo1q
  • Ultimate Grammar Nazi

• 596 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 14:28

Na ich oficjalnej stronie jest bardzo przyzwoity tutorial, z którego sam z powodzeniem skorzystałem.

Na pewno to Ci lepiej wytłumaczy, niż ja

• 1

#7 Talibowy

Talibowy
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 13:55

Na ich oficjalnej stronie jest bardzo przyzwoity tutorial, z którego sam z powodzeniem skorzystałem.

Na pewno to Ci lepiej wytłumaczy, niż ja

W takim razie bardzo Ci dziękuję. Nawet po obejrzeniu nie do końca jeszcze ogarniam, ale będę kombinował.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych