Skocz do zawartości

Kamera sportowa o jak najszerszym kącie widzenia - tylko posiadacze


Recommended Posts

Czesc. 

Szukam kamerty do nagrywania za kierownicy samochodu moich poczynan na torze. Chce najnajszery kat wiedzenia. Punktem odniesienia jest SJCAM SJ4000, ktora to przy fullHD oferowala 170 stopni i faktycznie, ten obiektyw nawet fizycznie byl mocno wypuklony (zepsula sie)

Zachecony SJCam'ami zakupilem sj5000x elite. No i cóż rozczarowanie bo 170 stopni obiecane przez producenta faktycznie jest, ale przy rozdzielczosci vga, albo troche wyzszej ale mnie nie zadawalajacej. Do tego obiektyw fizycznie znacznie mniej wypuklony niz sj4000, dlatego nie wiem skad te 170 stopni. Oddalem ta kamere, bo bylem niezadowolony.

SJCam ma dziwne opisy tych kamer (strona producenta). Jedne kamery maja 170 stopni, inne 166, ale czy przy danej rozdzielczosci beda to oferowac co chce nie jest juz opisane. 

No i pytanie do Was drodzy uzytkownicy kamer (celuje w osoby, ktore uzywaja danej kamery).

Czy mozecie mi polecic model SJCAM, ktory faktycznie bedzie mial przy fullhd 160-170 stopni

ewentualnie inna kamere, ktora oferuje 160-170 stopni przy fullHD (na pewno!)

I co myslicie o YI 4K action, ktora co prawda ma 155 stopni? Moze te 10-15 stopni to nie jest az tak duzo?

Eh. ciężko coś wybrać :P

 

info dodatkowe: kamera montowana na kasku, na srodku

dlatego mi zalezy na kacie widzenia bo chce aby bylo widac 2 slupki, cala kiere no i troche nogi (lewarek etc)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...