Skocz do zawartości

Zestaw do 2300 zł - 2400 zł - bez monitora


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

WItam
 

  • Zastosowanie komputera : Euro Truck Simulator 2 + mody w ultra , inne nowsze gry niekoniecznie na max. detale
  • Maksymalna kwota : 2 300 zł - 2 400 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : teraz lub początek 2019 r.
  • Których części potrzebuję : buda bez klawiatury i myszki + napęd dvd
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Telewizor LG 43LH560V (odległość grania 2,5 m)
  • Specjalne wymagania : obudowa najlepiej długość max 40 cm ale chyba tylko armis z 43 cm występuje?
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : myszka i klawiatura
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Inne : nie potrzebuję dysku 1 TB, chciałbym ssd 512 gb jak nie wyda z budżetem to poradzę sobie z 256 gb najwyżej w późniejszym czasie dokupię dysk.
    Fajnie aby zestaw był przyszłościowy i za jakiś czas mógłbym upchnąć lepszy procesor, kartę oraz więcej RAM.

     
Edytowane przez Marcian
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dasz radę dorzucić ~100zł?

 

1 x Gigabyte B450M DS3H /AMD B450, DDR4, AM4/1 x Patriot 8GB (2x4GB) 3000MHz CL16 Viper1 x Crucial BX500 240GB (540MB/500MB/s)1 x AMD Ryzen 5 2600 /3.4GHz, AM4, BOX/1 x Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB DDR5 256bit (1244/7000)1 x SilentiumPC Armis AR1 (b/z)1 x Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny

2515zł
 
Masz mocny CPU w postaci Ryzena 2600, czyli 6 jajek / 12 wątków, MOBO na B450 z czterema slotami i częściowo chłodzonym VRM, RX 570, czyli wydajność wyższa nawet z tym procesorem niż w przypadku GTX 1050TI. SSD 240GB, co prawda na TLC, ale budżet dość ciasny, a MLC to dopłata 60zł. Mała obudowa poniżej 40cm długości, zasilacz z zapasem mocy na DC-DC, częściowo modularnym okablowaniem i 5 letnią gwarancją.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dam radę z budżetem. Bo chyba nie ma co debatować czy lepiej kupować teraz czy po świętach - zawsze będzie jakieś ale.


Zamówiony. 
Takie pytanie z innej beczki - jaki windows na taki zestaw lepiej ? win 7 czy uderzać w win 10 (póki co używam wciąż win 7)

Edytowane przez Marcian
Link to post
Share on other sites

Zestaw wczoraj do mnie dotarł. Widziałem różne opinie o sklepie esc.pl więc postanowiłem napisać. U mnie wszystko przebiegło wzorowo. Zestaw złożony gratis i wysyłka 1 zł po wpisaniu kodu z forum. Wszystko dobrze zapakowane, puste pudełka oddane itp. Zestaw chodzi ładne cichutko. Gierki śmigają.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...