Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od kilku dni mam problem z packet loss i pingiem w takich grach jak fortnite i CS:GO,

kiedyś nie miałem tego problemu, wszystko śmigało ale ostatnio jest coraz gorzej.  W fortnie nawet nic nie budując  tylko stojąc w miejscu pojawia sie packet loss, ping się pojawia dopiero po szybkim zbudowaniu czegoś a w csgo wystarczy, że biegne i mam cofki co jakiś czas. Rozgrywka w takich warunkach jest bardzo nieprzyjemna. Czy ktoś tutaj może mi pomóc? Np. podać możliwe przyczyny i jak to naprawić :-)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Przetestuj łącze internetowe - albo walą ci błędy crc albo załapałeś wirusa.

Jakie łącze posiadasz ?

ps. Ktoś jeszcze gra w CS:GO ? to akurat dobra wiadomość - może powrócę do tej gry.

też tak myśle ze walą mi błędy crc tylko nie wiem jak to naprawić. Łącze mam przewodowe 70/30 mb/s :)

Link to post
Share on other sites

zpinguj np wp.pl i podaj jakie masz wyniki (wpisz "ping wp.pl -t" w konsoli cmd)

Wpisałem komendę i tak wyszło:
   Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 22ms, Maximum = 74ms, Average = 35ms
Edytowane przez Informator12
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Od kogo masz internet ? Nie możesz do nich zadzwonić i pogadać ? Ja miałem problemy z grami online,zadzwoniłem do orange i facet mi pomógł , powiedział który port zmienić i na jaki. Problem zniknął...

Link to post
Share on other sites

Od kogo masz internet ? Nie możesz do nich zadzwonić i pogadać ? Ja miałem problemy z grami online,zadzwoniłem do orange i facet mi pomógł , powiedział który port zmienić i na jaki. Problem zniknął...

neta mam od ostrowskiego (mało znana firma) i dzwoniłem już i zmieniałem porty, i już naprawdę nie wiem w czym może być problem, przypuszczam ze mam cos z kartą sieciową ale nie wiem jak to zmienić/naprawić

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...