Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung UE75NU8002

sport odswiezane

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 klopotek

klopotek
  • Amator

• 42 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 20:44

Cześć. Mam jeszcze pytanie odnośnie do tego TV. Samsung UE75NU8002. Wiele osób w nim narzeka na słabą płynność odświeżania podczas oglądania sportu. To jest wina tego że spodziewali się nie wiadomo czego, czy faktycznie slaby jest ten TV pod tym katem i np taki Sony KD-70XF8305, dużo lepiej pokaze sport?? 

• 0

#2 drVanSteiner

drVanSteiner
  • Wlazł kotek na płotek...

• 1232 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 27 listopad 2018 - 21:10

W testach płynność obrazu Samsunga jest chwalona, więc trudno ocenić jak jest na prawdę. Najlepiej zobacz w slepie.
W przypadku mojego TV (Sony) niektórzy narzekali na znikanie piłki, widziałem filmiki, ale w moim egzemlarzu nigdy takiego problemu nie było.

Użytkownik drVanSteiner edytował ten post 27 listopad 2018 - 21:11

• 1

Już nie gram w gry. Nie chce mi się :) Teraz jestem kinomaniakiem 8-)

i chyba kolekcjonerem zegarków :D

#3 klopotek

klopotek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 21:28

W testach płynność obrazu Samsunga jest chwalona, więc trudno ocenić jak jest na prawdę. Najlepiej zobacz w slepie.
W przypadku mojego TV (Sony) niektórzy narzekali na znikanie piłki, widziałem filmiki, ale w moim egzemlarzu nigdy takiego problemu nie było.

Aha, dzieki. Jak to znikanie piłki :D Daje ktos za tv tyle kasy i mu piłka bedzie znikac, bez jaj. Nie wiem, te nowe tv czy maja tyle problemow, czy ludzie przesadzaja, ja dalem za swoja plazme panasonica 50 cali, 10 lat temu nie cale 4tys i nigdy nie bylo z niczym najmniejszego problemu i dalej nie ma, z tym ze chce wiekszy TV. Tak w ogole to sie orientuje ktos, czemu przestali robic plazmy? Nie oplacalo sie, bo za dobre byly? :D 

• 0

#4 piterrrxd

piterrrxd
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 2523 postów
  • Miejscowość:Chorzów
  • 3DMark 06:22222

Napisano 27 listopad 2018 - 22:14

W serii NU8000 ponoć trzeba odpowiednio ustawić kilka rzeczy, żeby sport był odpowiednio płynny - zetknąłem się z takimi opiniami w sieci. Myślę, że może chodzić o odpowiednie ustawienie "Auto Motion Plus".
  • 1

AMD Ryzen 3600@4.2GHz+Grandis 2+Silent Wings 2 || MSI B450 Tomahawk Max|| Crucial Ballistix DDR4 2x8GB 3733MHz CL16 || MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio

Corsair RM650x || ADATA SU900 512GB || Phanteks Enthoo Pro M Tempered Glass Edition + 4x BeQuiet! Silent Wings 3 140mm

#5 klopotek

klopotek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 03:10

W serii NU8000 ponoć trzeba odpowiednio ustawić kilka rzeczy, żeby sport był odpowiednio płynny - zetknąłem się z takimi opiniami w sieci. Myślę, że może chodzić o odpowiednie ustawienie "Auto Motion Plus".

okej, ale wez mi wytlumacz jak mozesz, te zle opinie o plynnosci sportu, to sa opinie jakis koneserow co wylapuja takie rzeczy, czy faktycznie plynnosc jest okropna i bedzie np gorsza niz w mojej plazmie co ma 11 lat, a dalem za nie nawet nie polowe z tego co na tego samsunga mam dac 

• 0

#6 piterrrxd

piterrrxd
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 2523 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 05:56

Wrzuć sobie na pena jakieś nagrania z meczów (koniecznie wideo w 60fps), puść sobie je w sklepie i sam się przekonasz czy coś jest nie tak :) Może to też być wina oprogramowania - często w sklepach telewizory z wystawy nie są aktualizowane.
  • 1

AMD Ryzen 3600@4.2GHz+Grandis 2+Silent Wings 2 || MSI B450 Tomahawk Max|| Crucial Ballistix DDR4 2x8GB 3733MHz CL16 || MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio

Corsair RM650x || ADATA SU900 512GB || Phanteks Enthoo Pro M Tempered Glass Edition + 4x BeQuiet! Silent Wings 3 140mm

#7 klopotek

klopotek
  • Autor tematu
  • Amator

• 42 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 12:50

Wrzuć sobie na pena jakieś nagrania z meczów (koniecznie wideo w 60fps), puść sobie je w sklepie i sam się przekonasz czy coś jest nie tak :) Może to też być wina oprogramowania - często w sklepach telewizory z wystawy nie są aktualizowane.

no rozumiem, dzieki, pewnie tak musze zrobic, ale i tak to jest tragedia ze daje tyle kasy i sie musze martwic o takie rzeczy ;d

• 0

#8 piterrrxd

piterrrxd
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 2523 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 13:51

90% ludzi takich mankamentów nie zauważy, większość reszty machnie na to ręką - no i jest jak jest, wszystko jest traktowane jako "przypadłość technologiczna" i według producentów są to "normalne" zjawiska ;)
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sport, odswiezane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych