Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie mam szybkie pytanie. Zastanawiam się nad tymi dwoma telefonami, który byście polecili. Oba na chwile obecną można dostać w podobnej cenie. za ok 2700 zł. Chciałbym dzisiaj załatwić jeszcze sprawę. Głównie chodzi o system, optymalizację, wydajność.  Wiem, że tu lepszy jest OP6t. Ale jeśli cena ta sama to lepszą opcją wydaje się być s9+?

Link to post
Share on other sites

System, optymalizacja i wydajność jest zdecydowanie na korzyść OP6t. Całościowo Samsung jest jednak bardziej kompletny ze względu na świetny aparat, świetne wideo, obecność Jacka, ładowanie indukcyjne. Jeszcze kwestia czy pasuje Ci zakrzywiony ekran, bo nie jest to zbyt użyteczne.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Loteria. Raczej przy normalnym użytkowaniu nie powinno się nic stać. Chyba że używasz bardzo dużo nawigacji, wtedy ryzyko się mocno zwiększa. Z drugiej strony OP6t też ma AMOLEDa, więc ryzyko wypalenia również istnieje.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Osobiscie wybralbym OP6T tylko dlatego ze jestem wielkim fanem telefonow One Plusa. Sam od dwoch lat prawie posiadam OP3T i jak do tej pory mnie nie zawiodl, dziala plynnie i szybko tak samo jak od nowosci. Malo tego, One Plus ma jedne z najlepszych supportow na rynku, aktualizacje sa czesto i przez dlugi okres czasu. Ostatnia systemowa byla w lipcu 2018 a w padzierniku dotyczaca Security i pod tym wzgledem ciagle moj telefon bedzie wspierany. Sam sie zastanawialem czy nie zmieniac telefonu ale poniewaz dziala naprawde swietnie to nie widze potrzeby. Jedyna wedlug mnie wada tych telefonow jest aparat. Pod tym wzgledem Samsung wygrywa wyraznie nad OP. nie zrozum mnie zle, OP ma w miare dobre aparaty ale jak na klase telefonu to jednak konkurencja ma lepsze. Takze zalezy na czym Ci zalezy. Jak chcesz miec super aparat to wez Samsunga, Jezeli jednak aparat nie jest priorytetem przy wyborze i "tylko" dobry aparat jest wystarczajacy dla Ciebie a zalezy Ci na plynnosci systemu, szybkosci dzialania i wsparciu przez dlugi czas to wybralbym OP6T. Zapomnialbym o wodoszczelnosci i certyfikacie. Jak to jest dla Ciebie wazne, to Samsung posiada certyfikat a OP6T nie ale chyba plywac z telefonem nie zamierzasz?:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...