Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Proszę o propozycje zakupu nowego telefonu, obecnie korzystam z Xiaomi Redmi 4 Pro (Hight Edition) 3/32 gb. Używam go od ponad 1.5 roku. Telefon wysłużony i zaczyna się zawieszac, częste resety i problemy z zasięgiem itp.

 

Dobrze gdyby telefon posiadał dual sim, indukcyjne ładowanie, ale jesli nie bedzie to swiat sie nie zawali.

Rozważam przesiadke z android na iOS

Interesują mnie telefony do 5 cali, chyba że wyjątkiem bedzie jakas okazja cenowa,

 

Moje wybory to:

- Iphone 7 black 32gb (2tys. zł)

- Xperia XZ2 Compact(2tys. zł)

- Xiaomi Mi Mix 2s (wyjatek rozmiarowy)(1600zł)

- Nokia 8 sirocco (wyjątek rozmiarowy)(1950 zł)

 

 

Proszę o inne propozycje i opinie z przesiadki na iOS

Link to post
Share on other sites

Osobiście sprawę rozstrzygnąłbym między XZ2 Compact a mi mix 2s. iPhone 7 to już stary telefony, który wszystko ma gorsze od mi mix 2s. Do tego brak dual SIM i indukcyjnego ładowania. A co do wyboru to mój głos na mi mixa 2s ze względu na lepszy aparat względem Sony, lepszy wygląd, ładowanie indukcyjne, MIUI i większy ekran.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Brałem jeszcze pod uwagę nokie 7 plus ewentualnie 8 ale nie mogę się przełamać. Czytałem różne opinie na temat awaryjnosci i problemów . Mi mix 2s jest uniwersalny połączenie wszystkiego dobrego. Wiadomo że ma wady jak każdy smartfon ale biorę go pod uwagę. IP 7 też się mi wydaje już wiekowy ale dalej jest w dobrej formie.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam wątpliwości co do gwarancji z tego źródła. Biecjest to ani oficjalna dystrybucja,, ani jakiś większy, znany sklep. Na czarny piątek 2s był w xkom za 1700zl bodaj, szkoda że nie skorzystałeś. Osobiście wolałbym dołożyć te 300zl i kupić w Proline/Sferis za te 1800zl ze spokojem gwarancji.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...