Skocz do zawartości

awaria komputera - miganie ekranu,łamanie obrazu


Recommended Posts

Witam .

 

walcze juz kilka dni z problemem , testuje na każdy sposób i nie mogę znaleźć przyczyny...

 

Problem wygląda tak , ze co jakiś czas mrugnie mi obraz , nie wiem dokladnie jak to nazwać jak by nastąpił spadek napięcia ? załamanie obrazu takie, to dosłownie trwa tyle co mrugnięcie okiem.

 

czasami dzieje się też coś takiego

proszę ogladać od 30 sekundy.     tak dzieje się przy karcie gtx 1060 (mojej)

 

na filmie przedstawiona jest gra tibia, dodam również ze mam straszne spadki fps jak troszkę więcej się dzieje w gierce a przy takim zestawieniu nie  powinno mieć to miejsca... a czym więcej się dzieje w grze  tym częsciej nastepuje te mruganie itp.

 

myślałem ze problemem jest karta graficzna , pozyczylem od znajomego gtx 760 , problem jest taki ze na 760 duzo wiecej jest migania ale znowu nie pojawia się efekt taki jak na filmie.

 

więcej miga bo jest bardziej prądo żerna ? i dlatego jeszcze większe mogą być spadki napięcia ?

 

dodam również ze w momencie mignięcia tego ekranu często wyłącza mi sie dana aplikacja np gra Tibia poprostu się zamknie w momencie, nie wyskakuje zaden komunikat ani bład.

Albo równie często Tibia .łapie brak odpowiedzi po czym musze sam zamknąc okno.

 

moj sprzęt to:
ryzen 5 1600
gtx 1060
msi b350 vdh
zasilacz SilentiumPC Vero L2 Bronze 500W
dysk Samsung 850 EVO MZ-75E250B/EU 250 GB
ram  Corsair Vengeance Low Profile DDR4 2 x 4GB 3000 CL15   

 

wszystko jest na gwarancji tak że bardzo chciałbym znaleźć problem aby móc to odesłać...

 

przeinstalowywałem już windowsy etc, wgrywalem najnowsze  i starsze sterowniki .


a jak np teraz załączyłem jakieś q3 champions i gość we mnie rzucił jakąś ogromną złotą kulą to dostałem taki crash

https://zapodaj.net/images/75e23e5b4e17d.png

Edytowane przez pawellaby
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...