Skocz do zawartości

ASUS GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB GDDR5


Recommended Posts

Hej. Miał ktoś styczność z taką kartą graficzną? Nie mogę znaleźć większych opinii na temat tej karty i nie wiem jak będzie się sprawdzała podczas grania w bardziej wymagające tytuły.

 

https://www.komputronik.pl/product/483296/asus-geforce-gtx-1060-phoenix-6gb-gddr5.html?gclid=Cj0KCQiA597fBRCzARIsAHWby0FPCuhJpaNOLvgVX0eLOy_pqW6aBsl3Gt1W-NSSL4IoPZ8cgswqIbsaAqeDEALw_wcB

Link to post
Share on other sites

Chłodzenie nie należy do jakiś tam super wydajnych, ale coś tam miedzi ma, więc i tak jest lepsze od typowych aluminiowych radiatorów, które można spotkać np w wersjach 3GB.

 

Karta będzie obsługiwać najnowsze tytuły identycznie jak większość referencyjnie taktowanych 1060. Może mieć wyższe temperatury pracy pod obciążeniem, oraz być głośniejsza - co logiczne, a zatem i zegary boost będą niższe podczas pracy - poza tym jest to zupełnie przyzwoita 1060 6GB.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak cena dla Ciebie jest ok bierz śmiało. Mam też jednowiatrakową, którą kupiłem w extra cenie i się nie wahałem.

Fakt, że mam inno3d, która posiada chłodzenie półpasywne - do 50 stopni jest cisza, wiatrak się nie kręci. A nawet jak działa, to słyszę głównie spartana od procesora, na pewno nie kartę więc jest ok. Nie wiem jak w tym modelu jest to rozwiązane z tym chłodzeniem.

Kup przez neta, masz 14 dni na ew. zwrot bez ponoszenia konsekwencji.

 

@up - radeonów bym nie brał, chyba że nadchodzące podwyżki za prąd nie są dla Ciebie problemem ;)

Edytowane przez itcloud
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

RX 580 lepiej wychodzi za ttaką cenę?

Różnice w wydajności obydwu kart są niewielkie i bardziej zależą od gry niż od gpu, choć w tej chwili testy wykazują, że AMD lepiej dopracowało sterowniki niż Nvidia, ale RXa wybrałem głównie dlatego, że mam monitor z FreeSync i jestem ciekaw jak to działa.

 

 

radeonów bym nie brał, chyba że nadchodzące podwyżki za prąd nie są dla Ciebie problemem

Daj spokój, ile to zł w skali miesiąca/roku... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...