Skocz do zawartości

Urządzenie wielofunkcyjne do 450 zł


Recommended Posts

Urządzenia marki Brother są jednymi z tańszych w utrzymaniu. Gdy szukałem takiego wybrałem właśnie Brothera. A to ze względu na dostępność tanich zamienników. Ale nie wszyscy decydują się na zamienniki tuszów. Boją się, że uszkodzą sprzęt, że stracą gwarancję. Ale tak naprawdę serwis nie jest w stanie sprawdzić z jakich korzystasz chyba, że podeślesz im sprzęt z zainstalowanymi tuszami. Ja od zawsze stosuję zamienniki i nigdy żadnych problemów.

Link to post
Share on other sites

Nic konkretnego Ci nie podam. Ja moją mam już kilka lat i pewnie takiego modelu już nie robią (DCP-J125) Szukasz dwustronnego kopiowania - moja tego niema, jednak takie są na pewno zdecydowanie droższe. Dobrym rozwiązaniem jest drukarka wifi ze względu na brak kabli. Przed zakupem dobrze jest zorientować jakie koszta to zakup tuszy. Ogólnie przy zakupie drukarki obowiązuje jedna zasada: czym tańsza drukarka to tusze do niej są droższe. Do niektórych modeli niema zamienników a oryginalne są strasznie drogie. Tak było w przypadku Canona. Może się to teraz zmieniło,nie wiem nie śledzę tematu. Ale jeśli chodzi o markę to Brothera mogę polecić. Z tego co wiem Epson jest też całkiem spoko jeśli chodzi o koszty eksploatacji. Przynajmniej było tak gdy ja się zastanawiałem nad kupnem. 

Link to post
Share on other sites

Podepnę się do tematu, ogólnie to potrzebuję skaner i druk mono (najlepiej laser, bo rzadko drukuję) też do ~450pln ale sklep dowolny.

Jak bez wifi to np. brother 1512e, za jakieś 400 zł jest, jak z wifi to 1622we, koło 500 zł. Obydwa urządzenia mono, w sklepach popularne więc pewnie już zamienników spory wybór jest.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...