Skocz do zawartości

Telefon do 1300zł 5,5+


Recommended Posts

Cześć. Poszukuje nowego telefonu w cenie do 1300zł. Fajnie jakby telefon obsługiwał NFC, choć nie jest to wymagane, miał czytnik linii papilarnych. Coś niezawodnego do codziennego użytku. Aktualnie posiadam Xiaomi Redmi 4A (kompletnie inna półka cenowa, ale podoba mi się system). Telefon sam w sobie fajny, ale po kilku miesiącach i aktualizacjach MIUI już trochę ociężały.

Telefon ma służyć przez najbliższe 2/3 lata. Cenię sobie stabilność i długi czas działania na baterii. 

 

Aktualnie brałem pod uwagę:
Xiaomi Pocophone F1 - minusem brak NFC i ten pasek powiadomień ledwo widoczny

Honor Play - fajnie, że posiada NFC ale obawiam się jakości zdjęć

Samsung Galaxy S7 Edge - zaokrąglone boki wyglądają rewelacyjne i ten ekran super amoled, jednak jest to telefon dosyć stary i nie mam pewności jak będzie z jego wydajnością za kilka miesięcy

 

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

Z modeli które wymieniłeś najbardziej skłaniałbym się ku F1, który świeci np. w sferisie. Bardzo szybki sprzęt co prawda początkowo były drobne problemy z optymalizacją ale po kolejnych poprawkach powinno być tak jak należy :). Z alternatyw z NFC pozostaje LG G6: dobry aparat, IP68, ekran IPS. Model z tamtego roku, jeszcze dostaje wsparcie. 

Edytowane przez White_Ghost
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mobzilla całkiem dobrze ocenił Honor Play - również w kwestii zdjęć, więc na Twoim miejscu rozpatrywałbym między nim a Lg G6 (LG jest mniejszy, ale ma ekran w większej rozdzielczości i lepszej jakości, ma też radio, lepiej gra muzykę i ma szeroki kąt w aparacie). Honor jest nowszy, ma lepszą baterię i trochę szybszy (z racji procesora i mniejszej rozdziałki ekranu).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Opcjonalnie możesz poczekać na Black friday i polować na Nokie 7 plus. Telefon w wielu aspektach zbliżony do Honora Play (bateria, zaplecze komunikacyjne, aparat, wykonanie). Ale za to z czystym androidem i bez notcha. Do tego ze świetnym wsparciem dzięki android one.

 

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...