Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wentylatory Corsair HD120 RGB 3x120mm - BCM GWAR!

corsair wentylator rgb sprzedam 120mm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 205 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 15 listopad 2018 - 21:30

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Sprzedaję UŻYWANY zestaw podświetlanych wentylatorów 120mm do komputerów

Corsair HD120 RGB 3x120mm z kontrolerem

na gwarancji do 22.09.2019 roku!

Zestaw jest w bardzo dobrym stanie, w pełni kompletny, działa fantastycznie, co widać na jednym z załączonych zdjęć. 

Był używany jedynie przez pół roku, do marca tego roku (następnie leżał w pudełku czekając na sprzedaż), jest prawie jak nowy. Sprzedaję, ponieważ przeszedłem na laptopa i nie będzie mi już potrzebny.

Zestaw kupiłem 23 września 2017 roku w krakowskim salonie morele.net, jest na gwarancji 2 - letniej, a więc jeszcze przez prawie rok. Oczywiście dołączam oryginalny dokument sprzedaży.

Taśmy klejące były wprawdzie używane, jednak wciąż bardzo mocno kleją (nie są uszkodzone), więc nie będzie żadnego problemu z ponownym przyczepieniem kontrolera i rozgałęźnika do obudowy.

W skład zestawu wchodzi:

- 3x wentylator Corsair HD120 RGB

- kontroler obrotów i kolorów

- 6 - portowy HUB do podpięcia wentylatorów

- rozgałęźnik

- śrubki montażowe

- dowód zakupu

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 15 listopada 2018 roku.

A88kWmn.jpg?1

PcvDLny.jpg?1

YTnUq3L.jpg?1

IzCGMTX.jpg?1

wIjIVOf.jpg?1

1ksroG6.jpg?1

H4J4WGq.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: corsair, wentylator, rgb, sprzedam, 120mm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych