Skocz do zawartości

Smartfon do 2500 zł!!!


Recommended Posts

Witam mam pytanie przede mną 1 raz w zyciu zakup tel przez internet w sensie może allegro może mediaexpert...1 raz chyba tylko przedluże umowę z orange a nie wezme od nich telefonu....i w zwiazku z tym moje pytanie szukam tel ktory oscylowalby w granicach 2500 zl??? na dzien dzisiejszy lg v 30 albo s8 plus to sa moi faworyci licze ze moze podczas black friday albo jakas promocja na swieta uda mi sie wyrwac je taniej...a moze macie jakies inne typy??? S9 plus widze ze szybko tanieje....Pozdrawiam!!!!

Link to post
Share on other sites

Zależy jakie są Twoje priorytety - jak aparat jest najważniejszy, to s8+, w zasadzie w każdym innym przypadku V30 będzie lepszy. Też się do niego przymierzam po mojej obecnej Moto Z Play.

Bateria...pracuje w systemie 12 godzinny i akurat mam taka prace ze moge sobie posmigac na telefonie...fajnie jakby bylo ladowanie bezprewodowe....no i ze jestem fanem sportu to szybkie i wydaje ogladanie meczow poprzez rozne aplikacje np. nc plus go...wydajnosc i szybkosc podczas siedzenia w necie no i bateria to podstawa...

Link to post
Share on other sites

Bateryjnie wypadają podobnie (w teście zapętlonego wideo samsung nawet trochę lepiej, ale jako całokształ lepiej LG), jednak, moim zdaniem, zagięty ekran to same wady (trudno kupić szkło/folię ochronną, dyskusyjna funkcjonalność, refleksy na zagięciach, niechcacy łatwo dotknąć), więc brałbym LG V30. To zresztą nowszy model, więc dłużej będzie miał wsparcie.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależny Ci na dobrej pojemności baterii to poszedłbym w kierunku Xiaomi np. model  XIAOMI Black Shark:

 

- pojemna bateria 4000 mAh

- szybkie ładowanie Quick Charge 3.0

 

Samsung pod względem jakości aparatu czy wyświetlacza to bardzo dobry wybór natomiast z samą wytrzymałością baterii jest już trochę gorzej. 

Link to post
Share on other sites

no wlasnie tylko czy mozna ufac takim producentom jak xiaomi one plus wiecie chodzi mi o te ze tak powiem z nizszej polki i nie tak bardzo znane....

 

Nie chcę kłócić się z twoją opinią, ale wg mnie jak i pewnie wielu innych ludzi marki takie jak Xiaomi albo OnePlus już wyrobiły sobie pewną renomę. Rzeczywiście kilka lat temu mało kto o nich słyszał, ale teraz są to naprawdę dobre telefony, które mogą konkurować z Samsungami, LG i innymi :)

Link to post
Share on other sites

spoko rozumiem tylko pytam hehe


bardzo licze na black friday ze moze wyrwe jakas super promocje tylko jak to wyglada ??? jakie sa szanse ze cos dostane ??? zaraz po 24 juz trzeba siedziec na stronach czy mozna spokojnie popoludniu sobie wejsc i cos zamowic??? 1 raz bede kupowal i nie wiem wlasnie jak sytuacja na black friday????

Link to post
Share on other sites

Ja bym celował w OP6t. Co do kupna to wyłącznie na oficjalnej stronie. Zniżek tam na 100% nie będzie na black friday, można ewentualnie pokombinować ze zniżką studencką. Co do innych źródeł OP to w Polsce w sklepach jest jakaś chora marża na nie i nie są opłacalne. 

Link to post
Share on other sites

W tej cenie możesz zastanowić się nad wieloma modelami.

Samsung S8/S8+ jeżeli chcesz bardziej rozpoznawanego producenta.

 

Xiaomi mi 8, Xiaomi mi mix 2s, OP6t, Meizu 16th jeżeli szukasz topowej wydajności.

 

Sam przesiadłem się z telefonu z iOS na Xiaomi mi mix 2s i jestem bardzo zadowolony. Nie ma się czego bać

Link to post
Share on other sites

no wlasnie tylko czy mozna ufac takim producentom jak xiaomi one plus wiecie chodzi mi o te ze tak powiem z nizszej polki i nie tak bardzo znane....

 

Xiaomi jest już chwilę na rynku i robi raczej dobre modele. Jeżeli nie jestes przekonany zostaje Samsung np. S8.

Co do BlackFriday i samych cen sprawdzałbym oferty głównych sklepów sferis, emag itd. i kupił gdzie cena będzie najniższa. Zawsze też można użyć porównywarek typy ceneo i ile ceny będą aktualizowane.

Edytowane przez White_Ghost
Link to post
Share on other sites

no wlasnie tylko czy podczas black friday zdaze cos kupic? heh pewnie zaraz po 24 bedzie juz wszystko wyprzedane...hehe czy jest jakas szansa ze w pozniejszych godzinach cos dostane???? i w jakich sklepach jesli moge prosic mam szukac zeby znalezc jak najlepsza oferte???

Edytowane przez siara8888
Link to post
Share on other sites

Według mnie Xiaomi Black Shark to całkiem fajna opcja. Tak jak już zostało powiedziane Wydajnośc i bateria to mega atuty tego telefony. Do tego dochodzi bardzo ładny wygląd + przyzwoity aparat. Wydaje mi się że w tym budżecie wart uwagi.

bawią mnie posty fanbojów xiaomi - telefon nie jest jeszcze nawet oficjalnie dostępny, a już go polecają...

Link to post
Share on other sites
bawią mnie posty fanbojów xiaomi - telefon nie jest jeszcze nawet oficjalnie dostępny, a już go polecają...
xD . Nie jestem zwolennikiem xiaomi , ale im chyba chodzi o zwykłego black sharka , który jest od dawna , a tobie o black shark helo xdd. Taki maly misunderstanding na moje oko, tak mi się wydaje . Notabene nie wiem co w nim może być ładnego.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

samsung s 8plus w neonecie za 2400 minus 500 zl za promocje plus 150 na kolejne zakupy...wychodzi 1750 zl dostane taniej w black friday??? albo samsung s9 plus za 330 minus 500 kolejne 300 na zakupy i na 300 zl wycenili mi w promocji samsung odkup czyli za 2200 samsung s9 plus bedzie taniej????

Edytowane przez siara8888
Link to post
Share on other sites

samsung s 8plus w neonecie za 2400 minus 500 zl za promocje plus 150 na kolejne zakupy...wychodzi 1750 zl dostane taniej w black friday??? albo samsung s9 plus za 330 minus 500 kolejne 300 na zakupy i na 300 zl wycenili mi w promocji samsung odkup czyli za 2200 samsung s9 plus bedzie taniej????

nie napalaj się, bo za s8ki nie dostaniesz 500 zł tylko 250. Poza tym bony z neonet nie są na wszystko, tylko na wybrane towary, więc odliczanie ich jest bez sensu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...