Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na początku wiadomości witam forumowiczów.

Poszukuję smarfona do ceny jak powyżej i zalezy mi na kilku aspektach przede wszystkim ekran powinien mieć powyżej 6.3 cala a przynajmniej nie mniej jak 6 kwestia przyzwyczajenia i wygody pracy. Czytnik lini papilarnych bez tego nie umiem użytkować smarfona( kwestia banków), quick charge ew indukcyjne ładowanie jesli coś w tej cenie posiadało by któreś z tych umiejętności a najlepiej oba bylbym w raju ;) aparaty to juz 2 rzedna sprawa( chociaż moja kobieta byla by wdzięczna. Zawsze robi zdjęcia moim telefonem, swój zawsze rozładuje). Jeśli miałby nfc bede dozgonnie wdzieczny ale nie jest az tak konieczny jak 2 pierwsze kryteria. I jesli dało by rade chociaz ostatnio słyszałem ze jest ciężko bo #xiaomilepsze to tylko nie xiaomi bo ta nakładka ktora nie ma wysuwanego menu z aplikacjami jest dla mnie wielkim problemem.

 

 

Wiem że sie rozpisalem jak bym prace magisterską pisał, lecz nie umiem określić się w płytszej wypowiedzi.

Z góry dziękuję za pomoc. Dla mnie to czarna magia.

 

Wysłane z mojego LG-M250(tymczasowy złom) przy użyciu Tapatalka

U

Edytowane przez Majkel502
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polece jednak Xiaomi xD Wiem, że autor nie chce bo szuflady nie ma, ale W Pocophone F1 jest. I ten telefon mogę polecić. Koszt: 1500zł - cena a wydajność to bajka. Wszystko pięknie chodzi, bateria 4000 mAh wytrzymuje cały dzień użytkowania telefonu. W przypadku mniejszego obciążenia może spokojnie i dwa - trzy dni bez ładowania wytrzymać. Aparat posiada całkiem niezły, chociaż z telefonami z górnej półki nie może rywalizować, ale jeżeli ktoś nie potrzebuje zdjęć z kosmosu to spokojnie wystarczy. Quick charge jak najbardziej jest. Telefon posiada 6+ calowy ekran (dokładnie chyba 6,18), notch można wyłączyć w ustawieniach jeżeli komuś nie pasuje. Telefon nie posiada NFC i dla wielu ludzi to przekreśla ten telefon, szkoda, bo urządzenie jest naprawdę godne uwagi. Czytnik linii papilarnych z tyłu pod aparatem. Działa doskonale.

Sam posiadam ten telefon więc jak masz jakieś pytania to wal śmiało. 

Link to post
Share on other sites

Podobno są problemy z wyświetlaczem w poco jak to wygląda naprawdę?

Hmm nic o tym nie słyszałem. U mnie wszystko jest ok. 

 

PS. Właśnie poczytałem o co chodzi. Zrobiłem test aby zobaczyć czy u mnie jest ten problem i nic wadliwego nie zauważyłem. Dzięki za info o tym!

Edytowane przez LifesGood
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...