Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc. Ostatnio zastanawialem się nad zmiana swojego wysluzonego Xiaomi Redmi 3s na cos nowszego, moje wymagania to wiekszy wyswietlacz ok. 6 cali z dobra jakoscia obrazu, mozliwie jak najlepszego aparatu, telefon bedzie mi sluzyl do przegladania internetu, ogladania filmow i okazjonalnie robienia zdjec. Zastanawialem sie nad LG G6 za 1050zl na allegro, natomiast mam watpliwosci co do awaryjnosci tych telefonow, sa rozne opinie na internecie, w dodatku tez kiedys mialem smartfon tej marki i byly z nim problemy. Natomiast od dzisiaj weszla promocja na Xiaomi redmi note 5 3/32gb za 700zl i tutaj wlasnie jest moje pytanie czy warto dolozyc kase do LG czy jednak Xiaomi jak na moje wymagania mi wystarczy sczegolnie ze cena jest bardzo atrakcyjna. Lub moze macie jakies inne propozycje co do smartfonu w podobnej cenie ok. 1000zl

Link to post
Share on other sites

Jeżeli tak jak napisałeś zależy Ci na jak najlepszym aparacie to zdecydowanie G6 -jakość zdjęć będzie nie porównywalna. Pod każdym innym względem RN5 będzie dobrym wyborem. Co samej awaryjności ciężko stwierdzić, w większości modelów znajdą się jakieś przypadłości (wypalające się ekrany, problemy ze stabilności itd.) ogólnie G6 uchodzi za udany model, najbardziej opłacalny w swojej cenie. 

Link to post
Share on other sites

A więc prawdopodobnie budzet mi sie powiekszy i zamiast LG G6 dokladajac nie tak duzo moge kupic na sferis.pl Xiaomi mi mix2 albo 
Xiaomi mi 8, ogolnie bardzo mi sie podobaja amoledy co przewaza na strone mi 8 ale z tego co wiem po jakims czasie sie wypalaja a smartfon bedzie na lata, jak mysliscie ktory model powinien byc lepszy? Kolejna sprawa to czy warto poczekac tydzien na black friday czy to tylko chwyt marketingowy i nie ma co liczyc na fajne promocje?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...