Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Barak możliwości pobierania na PC

brak mozliwości pobierania HDD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miedziany88

Miedziany88
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 17:47

Witam mam problem, może ktoś z was będzie wiedział jak to naprawić albo co jest przyczyną. Mianowicie niczego nie mogę pobierać ani zapisywać na komputerze. Zaczęło się od cyklicznego pikania (wydaje mi się że to dźwięk dysku HDD), więc wyłączyłem PC, z racji że początkowo myślałem że to problem z procesorem i jego temperaturą otworzyłem obudowę i odkurzyłem po czym uruchomiłem ponownie. Następnie chciałem pobrać jakiś program do diagnostyki procka, ale pojawił się właśnie w.w problem braku możliwości pobrania danych. Aktualnie dysk nie wdaje żadnych dźwięków, wszystko działa poprawnie prócz tego pobierania. Jeśli ktoś z was miał podobny problem albo wie co mam zrobić to proszę o pomoc.

PS. Przywróciłem przeglądarkę do ustawień początkowych oraz sprawdzałem na też na innych przeglądarkach ale problem nadal występuje wiec to nie wina przeglądarki, sprawdzałem też pamięć wbudowanym przyrządem w Windowsie do diagnostyki pamięci system ale również nic nie wykazała.

• 0

#2 limera1n

limera1n
  • 🍍🍍🍍

• 560 postów
  • Miejscowość:Nowy Sącz

Napisano 12 listopad 2018 - 11:52

• Jak konkretnie objawia się brak możliwości pobierania/zapisywania? Klikasz na link do pliku i co? Nic się nie dzieje?
  • Upewnij się że folder do którego przeglądarki chcą zapisywać pliki np. folder Pobrane/Downloads istnieje i czy masz w nim prawo do zapisu. Możesz też spróbować zmienić domyślne miejsce w którym przeglądarki zapisują pobrane pliki: https://www.howtogee...older-location/
  • Korzystając z innego komputera (skoro na Twoim nie możesz nic pobrać) i pendrive'a pobierz sobie program HDTune w wersji portable do odpalania z nośników zewnętrznych bez konieczności instalacji i uruchom na tym komputerze na którym jest problem i wyślij screen z zakładki "Health"

https://www.programo...e-portable.html

• 0

Ryzen 2700X @4.2GHz - 16GB DDR4 3200MHz - GTX1080Ti - 256GB M.2 - 4TB HDD - AiM SC808

DELL Inspiron 7577 - i5 7300HQ - GTX1060 - 16GB DDR4 2400MHz - 256 M.2 - 1TB HDD 

Ekspert działu: Diagnostyka błędów i awarii Pełne zestawienie Ekspertów

#3 Miedziany88

Miedziany88
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 11:54

Ad 1.) Jeśli chodzi o pobieranie, to otrzymuje komunikat że pobieranie się nie powiodło. Próbując coś zapisać (np. obraz z painta) dostaje komunikat "plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny"

Ad 2.) Każdy wybrany folder nie ma możliwości zapisu

Do trzeciego punktu odniosę się jak tylko będę miał dostęp do jakiegoś kompa

Dziękuje za odpowiedz

• 0

#4 Pafanx

Pafanx
  • Amator

• 66 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 13:12

A możesz np przenieść coś z pendrive na dysk?

Jesteś na koncie administratora? Może coś poknociłeś z dostępem do katalogów niechcący?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: brak, mozliwości, pobierania, HDD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych