Skocz do zawartości

Recommended Posts

   Witam mam problem, może ktoś z was będzie wiedział jak to naprawić albo co jest przyczyną. Mianowicie niczego nie mogę pobierać ani zapisywać na komputerze. Zaczęło się od cyklicznego pikania (wydaje mi się że to dźwięk dysku HDD), więc wyłączyłem PC, z racji że początkowo myślałem że to problem z procesorem i jego temperaturą otworzyłem obudowę i odkurzyłem po czym uruchomiłem ponownie. Następnie chciałem pobrać jakiś program do diagnostyki procka, ale pojawił się właśnie w.w problem braku możliwości pobrania danych. Aktualnie dysk nie wdaje żadnych dźwięków, wszystko działa poprawnie prócz tego pobierania. Jeśli ktoś z was miał podobny problem albo wie co mam zrobić to proszę o pomoc.

 

PS. Przywróciłem przeglądarkę do ustawień początkowych oraz sprawdzałem na też na innych przeglądarkach ale problem nadal występuje wiec to nie wina przeglądarki, sprawdzałem też pamięć wbudowanym przyrządem w Windowsie do diagnostyki pamięci system ale również nic nie wykazała.

Link to post
Share on other sites
  • Jak konkretnie objawia się brak możliwości pobierania/zapisywania? Klikasz na link do pliku i co? Nic się nie dzieje?
  • Upewnij się że folder do którego przeglądarki chcą zapisywać pliki np. folder Pobrane/Downloads istnieje i czy masz w nim prawo do zapisu. Możesz też spróbować zmienić domyślne miejsce w którym przeglądarki zapisują pobrane pliki: https://www.howtogeek.com/231002/how-to-change-the-chrome-download-folder-location/
  • Korzystając z innego komputera (skoro na Twoim nie możesz nic pobrać) i pendrive'a pobierz sobie program HDTune w wersji portable do odpalania z nośników zewnętrznych bez konieczności instalacji i uruchom na tym komputerze na którym jest problem i wyślij screen z zakładki "Health"

https://www.programosy.pl/program,hd-tune-portable.html

Link to post
Share on other sites

Ad 1.) Jeśli chodzi o pobieranie, to otrzymuje komunikat że pobieranie się nie powiodło. Próbując coś zapisać (np. obraz z painta) dostaje komunikat "plik lub katalog jest uszkodzony i nieczytelny"

Ad 2.) Każdy wybrany folder nie ma możliwości zapisu

Do trzeciego punktu odniosę się jak tylko będę miał dostęp do jakiegoś kompa

 

Dziękuje za odpowiedz

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...