Skocz do zawartości

Galaxy s9, iphone 8 czy huawei p20 pro?


Recommended Posts

Stoję przed dylematem zawartym w tytule. Z góry zaznaczę że zależy mi na szybkości urządzenia (np. wchodzenie w aplikacje) i dobrym aparacie. Przesiadam się na szybko z popsutego galaxy note 4 (Z dnia na dzień przestał się ładować). Nie miałem nigdy styczności z produktami apple, ale każdy kto je ma je zachwala, z drugiej strony jeśli w tej cenie można sięgnąć po androida z lepszymi bebechami to byłbym jednak do tego skłonniejszy. W grę wchodzi też galaxy s9+ ale nie chciałem robić bałaganu w tytule :) Chętnie wysłucham innych propozycji niż moje, jeśli jest coś godnego polecenia w cenie do 4k za nowy to śmiało pisać. Dziekuje z góry za szybką pomoc, jeszcze dzisiaj musze pojechać i kupić. Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Najchętniej poleciłbym Samsunga i jeśli zależy Ci na większym ekranie to 9+ jak mniejszy to 9, Huaweia mijał bym szerokim łukiem problemy z tymi telefonami w rodzinie i oczywiście ja muszę to naprawiać... Iphony niby spoko bo sam mam 5s tylko do połączeń i sms/mail'i ale chyba najbardziej w Samsunga bym szedł. Jeśli chodzi o mój typ to"

 

1.Samsung

2.Apple

Link to post
Share on other sites

 

 

Huaweia mijał bym szerokim łukiem problemy z tymi telefonami w rodzinie i oczywiście ja muszę to naprawiać

 

Jakieś uzasadnienia - jakie to modele, co się stało bo takie pisanie by tylko pisać to ehmmm.

 

Ja używam Huawei od jakiś 3 lat (topowe - teraz mate 10 pro na zmianę z innym) , żona też (p20 pro) i ani jednego problemu a telefony używane intensywnie do mobilnej fotografii oraz obróbki. Masa znajomych też używa flagowców od H i nikt nie stęka. Chyba, że piszesz o syfie pokroju p8 lite lub innego Lite to sorry, ale tu jest pytanie o flagowca, który będzie walczył o miano najlepszego smartfona roku (fotograficznie to już na pewno) 

Link to post
Share on other sites

Jakieś uzasadnienia - jakie to modele, co się stało bo takie pisanie by tylko pisać to ehmmm.

 

Ja używam Huawei od jakiś 3 lat (topowe - teraz mate 10 pro na zmianę z innym) , żona też (p20 pro) i ani jednego problemu a telefony używane intensywnie do mobilnej fotografii oraz obróbki. Masa znajomych też używa flagowców od H i nikt nie stęka. Chyba, że piszesz o syfie pokroju p8 lite lub innego Lite to sorry, ale tu jest pytanie o flagowca, który będzie walczył o miano najlepszego smartfona roku (fotograficznie to już na pewno) 

 

Problemy z oprogramowaniem. Skrzynka mailowa się zapełnia i w między czasie próbuje się zainstalować update emui(?) aktualizacja telefonu tak czy inaczej co zapycha pamięć i nie wiadomo co zżera tyle pamięci. Aktualizacji się zrobić nie da maile przez to nie dochodzą gdyby jeszcze je na kartę pamięci można było przypisać to spoko ale tego też nie można i gubi kontakty z adresu Email jest np. lista 30 kontaktów i faktycznie znajduje się na telefonie przez jakiś czas potem nagle znika i trzeba na nowo przypisywać konto mailowe. Strasznie nie dopracowany pod tym względem soft. Co do modeli na różnych tyle mi się przez ręce przewinęło że nie jestem w stanie wytypować konkretnego/ych modelu/i

Link to post
Share on other sites

Problemy z oprogramowaniem. Skrzynka mailowa się zapełnia i w między czasie próbuje się zainstalować update emui(?) aktualizacja telefonu tak czy inaczej co zapycha pamięć i nie wiadomo co zżera tyle pamięci. Aktualizacji się zrobić nie da maile przez to nie dochodzą gdyby jeszcze je na kartę pamięci można było przypisać to spoko ale tego też nie można i gubi kontakty z adresu Email jest np. lista 30 kontaktów i faktycznie znajduje się na telefonie przez jakiś czas potem nagle znika i trzeba na nowo przypisywać konto mailowe. Strasznie nie dopracowany pod tym względem soft. Co do modeli na różnych tyle mi się przez ręce przewinęło że nie jestem w stanie wytypować konkretnego/ych modelu/i

wczoraj robilem aktualizacje MIUI z poprawkami z pazdziernika na p20pro w tym 3 programy mailowe z tysiacami maili - zero problemu, ostatnio tez mate 10 pro miał wieksza aktualkę i zero problemów

tak samo nie spotkałem się z jakimś gubieniem kontaktów , a telefony obsługują kilka kont firmowych

 

Nie widzę  też podobnych opisów problemów w sieci...

Edytowane przez -Tommy-
Link to post
Share on other sites

Z tych trzech ja bym brał S9, tylko raczej wersję z plusem z racji większej baterii. Telefon najbardziej kompletny z tu wymienionych. Świetny ekran, świetny aparat, dobre audio, obecność jacka, slotu na karty pamięci. 

Co do P20 Pro to też jest ciekawy, ale jednak ja osobiście wolałbym Samsunga. Nie ufam dla Huaweia w kwestii wsparcia starych flagowców (przykład P9 chociażby). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...