Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telefon do 600 zł *bateria*

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BadJezus

BadJezus
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 23:05

Witam, jako, że po 3 latach mój Huawei P8 lite odmawia posłuszeństwa, poszukuję nowego smartfona. Zależy mi na dobrej baterii i fajnie jakby był znośny aparat. W gry nie gram, do muzyki też mam osobny odtwarzacz. Mam możliwość odjęcia vatu więc fajnie jakby była taka możliwość. Na oku mam:

LeEco Le S3 X522
- Xiaomi Redmi Note 5

- Xiaomi Mi A2 Lite

- Moto Z play

Coś z tego? A może polecacie coś innego?

Użytkownik BadJezus edytował ten post 08 listopad 2018 - 23:07

• 0

#2 Baronik

Baronik
  • Bywalec

• 149 postów
  • Miejscowość:Otwock

Napisano 09 listopad 2018 - 13:35

Mam Moto Z Play i do wypisanych wymagań pasuje bardzo dobrze, ale obecnie ciężko Ci będzie kupić egzemplarz nowy albo używany w bardzo dobrym stanie, więc poszukałbym czegoś innego. Nie wiem, czy używasz NFC do płatności zbliżeniowych, ale jeśli tak, to xiaomi nie posiadają tego modułu to trochę "egzotyka", niesprzedawana oficjalnie w Polsce, a co za tym idzie ciężko będzie z tym vatem.

• 0

CPU: Intel i7 7700K+SilentiumPC Fera 2 | MB: ASRock H110M-HDS | RAM: 2x8GB DDR4 HyperX Fury 2133MHz | GPU: MSI GTX1070 Gaming X | LCD: LG 29WK600-W | SSD: Crucial BX100 250GB | HDD: WD Blue 1TB | PSU: EVGA SuperNOVA G2 550W | CASE: Cooler Master N200 | MOUSE: Corsair Harpoon RBG | KEYS: Corsair K70 RGB MX Cherry Red | NET: UPC 250/20 MBit/s |
PS4 CUH-1216A+Panasonic TX-47ASM651E | Moto Z Play+Moto Turbopower Pack+SoundMAGIC E10M+Motorola Pulse 2

#3 White_Ghost

White_Ghost
  • Gaduła

• 450 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 19:05

Rozstrzygałbym pomiędzy RN 5 a A2L. W obu pojemna bateria 4000 mAh, na plus RN5 fakt że  dodatkowo ma szybkie ładowanie. Natomiast pod każdym wydajności brałbym A2L głównie ze względu na czystego andka i dobrze zoptymalizowany system. Sama przestrzeń telefonu jest też bardzo dobrze rozplanowana. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych