Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 5 tygodni później...

Sam aktualnie wynajmuję mieszkanie w dość zanieczyszczonej okolicy, tak wieć kupiłem sobie oczyszczacz powietrza. Jak na razie spełnia moje wymagania. Mieszkanie nie jest duże, tak wiec dobre sobie radzi z oczyszczeniem takiej powierzchni ( nie wiem jednak jak to byłoby w przypadku większych domów). Można nim latwo sterować. Ma również funkcję nawilżania jak i monitorowania czystości pomieszczenia.

 

Buduję teraz dom i chcę zamontować w nim system rekuperacji. Jest to jeszcze bardziej zaawansowany tryb, można tam montować filtry. 

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie przeprowadziłem się do Wrocławia i powiem szczerze, że zaczynam bardzo odczuwać to zanieczyszczenie... No co tu dużo mówić - to powietrze po prostu śmierdzi, wieczorem to nawet widać tą szarość. Dlatego początkiem przyszłego miesiąca będę zmuszony kupić jakieś urządzenie. Polecacie jakieś konkretne? Metraż mały, pokój może z 15m2, sypialnia z 12. 

Link to post
Share on other sites

DexterPL - zarejestrowałeś się na forum komputerowym,żeby znaleźć odpowiedź na pytanie o oczyszczacz powietrza ? Wyprowadź się do lasu i nie będziesz się sharpał z brudnym powietrzem... :)

 

Na samej stronie jest wiele artykułów odnośnie takich urządzeń, więc dlaczego dział "offtop" miałby temu nie służyć? :) 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Wiem, że w Biedronce swego czasu był oczyszczacz powietrza, ale średnio się ponoć sprawdzał :P.

 

Chyba bym się nie odważył na takie urządzenie. :D 

 

Ostatecznie postawiłem na do D40, jestem bardzo zadowolony.

Mam mały metraż więc nawilżacz działa przyzwoicie, nie muszę co chwilę latać z wodą. :) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Brat ma i sobie chwali. Sam się zastanawiam nad jego kupnem ale brakuje mi w nim jonizatora. Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

A czy bratu normalnie się łączy z apka mi home ? Bo mi na iOS i andku cały czas błąd, a robiłem na różne sposoby i wiele razy...

Link to post
Share on other sites

To nie wiem co jest nie tak, na androidzie na aplikacji normalnie wykrywa automatycznie, pozniej router wpisuje haslo i pod koniec pisze ze zbliż urzadzenie blizej routera i ze przekroczono czas połączenia XD 

 

Czytałem, że dużo ludzi ma problemy z tym połączeniem, żeby regiony zmienić na Chiny, język, później z powrotem itp.

 

Lipa straszna

Link to post
Share on other sites

Właśnie jak brat kupił ten oczyszczacz to mu linka wysłałem z jakiegoś forum o problemach z połączeniem w aplikacji.

Trochę się wystraszył i powiedział, że jak przyjdzie i będzie problem z połączeniem to najwyżej go zwróci.

Okazało się, że cała czynność zajęła mu 30 sekund.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem teraz do brata by się jeszcze upewnić i o ile za pierwszym razem nie miał problemów to po zmianie routera nie mógł się połączyć. Próbował parę razy ale nie dał rady i to olał, nie chciało mu się z tym bawić.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...