Skocz do zawartości

Obudowa pod ten zestaw


Recommended Posts

Witam mam mały problem z początku miałem brać Fractal Design Meshify C (ze sklepu esc.pl) niestety okazało się że nie mają jej aktualnie na stanie,dlatego liczę że tu mi doradzicie w miarę przyzwoitą obudowę (do 400zł około).Grunt żeby było przewiewnie i wszystko gładko weszło nie chodzi o estetykę.

 

Procesor:
Intel Core i5-9600k
 
Chłodzenie:
bequiet! Dark Rock 4
 
Pamięć RAM:
G.Skill 16GB (2x8GB) 3200MHz CL15 Ripjaws5
 
Dysk SSD:
GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC
 
Dysk HDD:
Toshiba P300 1TB 64MB cache SATA600 7200rpm
 
Karta graficzna:
MSI GeForce RTX2070 Armor OC 8GB DDR6 256bit
 
Zasilacz:
Seasonic FOCUS Plus 550W Gold
339 zł
 
Płyta główna:
MSI MAG Z390 TOMAHAWK /intel Z390, LGA1151/
 
Link to post
Share on other sites

Kolega nie dawno kupił Fractala Design Meshifa C, z tego co widziałem wszystko prawie na styk ma upchnięte, mało miejsca do modernizacji, nie wiele wolnej przestrzeni, już nie wspominając o grzebaniu, jeszcze chciał LC zrobić to go wyjaśniliśmy :D generalnie nie polecam tej budy.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to nie problem dopłacić te 19 zł to : http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=112_143&products_id=60593

Na starcie masz preinstalowane trzy wentylatory, w tym dwa 140mm, sporo miejsca z tyłu tacki na MB, od około 2,5 do 3 cm. Solidna przewiewna konstrukcja. W innym przypadku Aquarius, z tym że jeżeli masz możliwość, sprawdź dokładnie przed zakupem czy aby prosta. To dobra budżetowa konstrukcja dosyć przewiewna. Z oferty CoolerMastera mógłby być MasterBox 5 : http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=112_143&products_id=21977

 Przestronna i przewiewna, bez problemu zainstalujesz długie karty, przyjemna instalacja podzespołów. Dosyć ubogie wyposażenie, tylko dwa wentylatory 120mm, które na 90% wymienisz. Moim zdaniem troszeczkę ma za mało miejsca w okolicy topu.

Plus tej obudowy, oczywiście moim zdaniem, to dosyć spora odległość wentylatorów frontowych od filtra, jest ciszej. Jakość samych filtrów, no może być. Osobiście poleciłbym Coolermastera MC500, ale jak widać nie mają takiej na stanie ;)

Edytowane przez choleryk65
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...