Skocz do zawartości

Tani telefon abonamencie. Dobra bateria, możliwie wysoka wydajność. Który z podanych typów?


Recommended Posts

Cześć, witajcie!
Piszę, ponieważ potrzebuję Waszej pomocy! Zbliża się koniec umowy w abonamencie i szykuje się do wymiany telefonu. Tak na prawdę nie mam jakichś wielkich wymagań co do telefonu:

1. Niezawodność użytkowania.
2. Wydajność, żeby wszystko działało płynnie i bezproblemowo - raczej nie gram na telefonie, trochę słucham muzyki, oglądam youtube i używam jakichś prostych aplikacji.
3. Bateria, żeby trzymała możliwie długo - unikajmy doładowywania w ciągu dnia.
4. Aparat i wszystkie inne dodatki, super jak będą dobre, ale nie jest to jakiś mega priorytet :)

Telefon będzie niedrogi, z niskim abonamentem (+20zł do ab.) i maksymalną dopłatą w granicach 200zł przy odbiorze. Jeżeli będziecie uważali, że warto się szarpnąć parę dyszek więcej, dam radę! :))
Wybrałem kilkanaście typów, które Wam tu podam i prosiłbym o wskazanie najlepszych wyborów. Najlepiej kilku, ponieważ są tu też modele z zeszłych lat, ale teoretycznie wyższej półki, z których dostępnością może być różnie.


- Huawei P Smart 79zł
- Samsung A520F Galaxy A5 (2017) 169zł
- Samsung J600F Galaxy J6 149zł
- Xiaomi Redmi 5 Plus 64gb 189zł
- Xiaomi Redmi 6 3+64gb 49zł
- HTC 10 169zł
- HTC U Ultra 169zł
- Huawei P10 Lite 99zł
- Huawei P9 169zł
- Motorola Moto Z2 Play 169zł
- Nokia 6 39zł
- Philips Xenium V787 89zł
- Samsung J710F Galaxy J7 (2016) 79zł
- Sony Xperia X 99zł
- Xiaomi Redmi Note 4 64gb 99zł

Wyższa półka cenowa:

- Huawei Mate 10 Lite 269zł
- Huawei P20 Lite 299zł
- LG Q610E Q7 249zł
- Nokia 7.1 239zł
- Samsung J730F Galaxy J7 (2017) 279zł
- Sony Xperia XA2 219zł
- HTC 10 evo 299zł
- Huawei Nova 249zł
- Motorola Moto Z + głoś. JBL 269zł

Dzięki serdeczne! :))

Edytowane przez keep.movin9
Link to post
Share on other sites

Po Primo nie kupuje się fonów w abo.

Weź abo bez fona i teraz masz dużo promocji w Euro RTV na raty 0% nawet do 50 rat i płacisz grosze za fona. Ostatnio kupiłem dziewczynie Honora 8X za 1299 zł rata 32,50 zł. Lepszy aparat i bebechy niż w P20 Lite. I też dobra propozycja.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wsparcie.

- Jeżeli U Ultra jest ogromny to trochę mnie to przeraża. Wolę jednak jak telefon jest poręczniejszy :)
- Widzę, że Moto Z2 Play jest już polecany przez 2 osoby. Na razie wygrywa :)
*a czy Moto Z nie jest mocniejsza od 2? :>
- Duża różnica będzie pomiędzy nim a Nokią 7.1? Ta Nokia będzie najlepszą opcją z tych droższych telefonów?
- Jeżeli chodzi o abonament, to trochę nie mój problem. To wszystko jest w gestii firmy. Mnie obciążają ewentualne dopłaty do telefonu.

Czyli jeżeli jestem w stanie dopłacić do 3 stówek to najlepszym wyborem będzie ta Nokia? :) Dajcie znać proszę. Jeżeli ktoś jest aż tak miły i "za bardzo" :) chce mi pomóc zerkając dodatkowo w cennik to też wstawiam link: (w grę wchodzą telefony z kolumny "+20" zamykające się w dopłacie 300zł.
Serdeczne dzięki za całą pomoc! :)
 
https://www.play.pl/dokumenty/2018/103999/Cennik_telefonow_w_Ofercie_SIM_BIZNES_BOX_ULTRA_2018-10-31.pdf
 

Edytowane przez keep.movin9
Link to post
Share on other sites

Moto Z ma słabiutką baterię (trzeba byłoby od razu dokupić moduł baterii) plus już nie ma wsparcia. Natomiast wydajnościowo - tak, jest wydajniejsza. Nie mniej Z2 Play ma lepszą baterię, dostanie jeszcze androida Pie i też jest niezła. 

Co do Nokii to musisz sam się zastanowić czy warto. Jakby to była N7 Plus to powiedziałbym, że raczej warto, natomiast 7.1 dla mnie jest nijaka. Notch, znacząco mniejsza bateria. 

Link to post
Share on other sites

Cześć, wielkie dzięki wszystkim za pomoc! :)

Z uwagi na zbyt długie zwlekanie z wyborem, dostałem Huawei Mate 10 Lite. Możecie mi coś o nim powiedzieć? :))

W mojej opinii dostałeś g..., nie telefon, który zawodzi (lub będzie zawodził w niedługim czasie w miarę używania) w większości elementów, na których ci zależało. Wciskają ten szajs nieświadomym użytkownikom, bo im zalega na magazynach. "Gratulacje" :rotfl:

Link to post
Share on other sites

jesli marne zdjęcia nie sa przeszkodą 

Xiaomi Redmi Note 4 

 

pod względem baterii telefon jest mocnarny, sporo pamieci, częste aktualzaicje. Korzystam z rok i jest spoko 

 

edit:

aha widze już telefon wybrany 

Edytowane przez niron
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...