Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[Informatyka][Luźne pytanie] "Bardziej przyszłościowy" kierunek studiów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Teglo

Teglo
  • Bywalec

• 75 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 18:59

[LUŹNE PYTANIE]
Witam, zastanawiam się nad dwoma kierunkami studiów z puli trzech, wszystkie są mi bliskie lecz nie o przywiązanie tu chodzi, lecz o to, który byłby "bardziej przyszłościowym" (specjalnie w cudzysłowie) :]

I tutaj mam do Was luźne pytanie, a nuż, widelec, ktoś mnie naprowadzi :} - gdybyście to Wy mieli decydować, to jaka byłaby Wasza kolejność wyborów kierunków?

Internet Computing and Systems Administration
Business Information Technology //ewentualnie Computer Science
Computer Graphics, Vision and Games
Jestem po technikum informatycznym, gdzie w międzyczasie zajmowałem się grafiką 3D (modelowanie, wizualizacja, projektowanie "mniejszych" gier w Unity i UE) także posiadam "jakąś tam" wiedzę w tych trzech kierunkach lecz po prostu ciężko mi się zdecydować :x

Wstępnie jestem zdecydowany na Internet Computing and Systems Administration jako pierwszy wybór, no ale zostaje kwestia drugiego wyboru i tutaj już ciężko się zdecydować :/

Pozdrawiam

Użytkownik Teglo edytował ten post 05 listopad 2018 - 19:02

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 8916 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 06 listopad 2018 - 00:56

Ja bym poszedł w kierunku,na który się wstępnie zdecydowałeś. Chyba,że to ostatnie to twoja pasja...

• 0

i7 4790K ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych