Skocz do zawartości

Co jakiś czas jestem zmuszony czyścic ciasteczka z google/youtube


Recommended Posts

Nie wiedzieć czemu co jakiś czas na google bądź youtube wyskakuje mi

 

400. That’s an error.

Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know.

 

Aby to naprawić muszę wyczyści ciasteczka związane z youtube, bądź google (nie muszę całej przeglądarki, tylko te ciasteczka, które są związane z google bądź youtube w zależności które z nich się zepsuło). Dzieje się to średnio co 2-3 tygodnie? Z innymi stronami nic takiego się nie dzieję. Próbowałem raz usunąć wszystkie ciasteczka (ze wszystkich stron) i dalej ten problem się pojawia. Gdyby to występowało też na innych stronach to bym obstawiał, że może jakiś plugin? Ale nie, w innych stronach ani razu nie pojawił się tego typu problem, więc nie wiem o co tu chodzi.

 

Na google też głównie piszą, że wystarczy wyczyścić pliki cookie i po problemie, ale nie znalazłem żaden post w którym ten błąd ciągle by powracał.

 

 

Przeglądarka Chrome.

Zainstalowane pluginy (jeżeli to ma znaczenie)

Linkclump

Google Drive

Go Back with Backspace

uBlock Origin

The Great Suspender

Dokumenty Google offiline

Arkusze

Dokumenty

Prezentacja

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Bump

 

Przyczyna tego są ciasteczka "gsScrollPos-xxxxxx" (zamiast x są cyferki). Niestety po pewnym czasie po ich wykasowaniu znowu pojawia mi się error 400 i jestem zmuszany ponownie wszystkie usunąć. Jakieś pomysły czemu tak się dzieje i jak to naprawić?

Edytowane przez DreamerDream
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...