Skocz do zawartości

AORUS GeForce GTX 1080 Ti XTREME EDITION 11G


Recommended Posts

Primo: brak ceny we wpisie

Wydaje mi się, że jakoś bardzo nie zgrzeszyłem :)

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

 

Secundo: a gw jakąś na to masz?

Nie mam paragonu, a więc - mimo tego, że karta powinna mieć jeszcze ze 2-3 lata gwarancji (przy rejestracji online są 4 lata, bez niej 3) - można uznać, że sprzedaję bez gwarancji producenta. Mogę za to zagwarantować, że karta pracuje i wygląda jak nowa, co też starałem się potwierdzić dokładnymi zdjęciami.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam autorze ale prawie trójkę bez żadnej gwarancji,poza oczywiście twoim zapewnieniem,to trochę dużo. Nie mówię,że ona nie jest tyle warta,ale tak ciemno ,może ktoś ma tyle kasy...Na zdjęciach naprawdę nie widać,że pracuje bez problemów. Do rejestracji potrzebny jest paragon ?

Link to post
Share on other sites

http://forum.benchmark.pl/topic/275165-wyprzedaż-gratów-klawiatury-microsoft-kable-sata-creative-t20-i-inne/?p=2552066

 

"W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj")."

Link to post
Share on other sites

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...