Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

AORUS GeForce GTX 1080 Ti XTREME EDITION 11G

gtx nvidia aorus 1080 ti xtreme edition

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 murshtin

murshtin
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 13:31

AORUS GeForce GTX 1080 Ti XTREME EDITION 11G

Zapraszam do przejrzenia oferty oraz do zakupu smile.gif

Link do Allegro

wJ422SC.jpg

9on8yVg.jpg

• 0

#2 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 3350 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 01 listopad 2018 - 22:37

Primo: brak ceny we wpisie
Secundo: a gw jakąś na to masz?
  • 0
| X5680 @4.0 | Rx 580 4GB | 3x8 GB | IRDM Pro 240 GB | Asus X58 Sabertoth | Win 7

#3 murshtin

murshtin
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 23:14

Primo: brak ceny we wpisie

Wydaje mi się, że jakoś bardzo nie zgrzeszyłem :)

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl.

Secundo: a gw jakąś na to masz?

Nie mam paragonu, a więc - mimo tego, że karta powinna mieć jeszcze ze 2-3 lata gwarancji (przy rejestracji online są 4 lata, bez niej 3) - można uznać, że sprzedaję bez gwarancji producenta. Mogę za to zagwarantować, że karta pracuje i wygląda jak nowa, co też starałem się potwierdzić dokładnymi zdjęciami.

• 0

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10062 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 01 listopad 2018 - 23:48

Przepraszam autorze ale prawie trójkę bez żadnej gwarancji,poza oczywiście twoim zapewnieniem,to trochę dużo. Nie mówię,że ona nie jest tyle warta,ale tak ciemno ,może ktoś ma tyle kasy...Na zdjęciach naprawdę nie widać,że pracuje bez problemów. Do rejestracji potrzebny jest paragon ?

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#5 Rebelmind

Rebelmind
  • Czerwonoarmista

• 3350 postów
  • Miejscowość:Geteborg

Napisano 02 listopad 2018 - 00:05

http://forum.benchma...inne/?p=2552066

"W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj")."
  • 0
| X5680 @4.0 | Rx 580 4GB | 3x8 GB | IRDM Pro 240 GB | Asus X58 Sabertoth | Win 7

#6 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 15859 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 05:44

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartką musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Poradnik, jak wstawiać zdjęcia do postów. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.
W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

• 0

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gtx, nvidia, aorus, 1080 ti, xtreme edition

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych