Skocz do zawartości

Netflix (ok 7zł miesiąc)


Recommended Posts

Witam. Szukam osób do wspólnego dzielenia konta na Netflix. Niestety nikt z moich znajomych nie jest zainteresowany to może znajdzie się ktoś chętny tutaj. Jeśli znajda się dodatkowe 3 osoby to miesięczny abonament będzie wynosił około 7zł. Przy taryfie dla 2 urządzeń cena abonamentu wynosi ok. 10zł. Zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez marekpl
Link to post
Share on other sites

troszkę źle to napisałem. obecnie wykupiony mam pakiet HD do 23 listopada, gdzie można oglądać jednocześnie na 2 urządzeniach bo korzystam sam a najtańszy pakiet jest w jakości SD więc go nie brałem pod uwagę w moim przypadku;/ jeśli znajdą się dodatkowe 3 osoby aby wspólnie opłacać abonament to po 23 listopada zmienię taryfę na Premium i w tej taryfie mogą być wyświetlane treści na 4 różnych urządzeniach czyt. 4 różne osoby mogą oglądać co chcą. Odpowiadając na Twoje pytanie konto jest wspólne dlatego każdy z Nas korzystając z serwisu powinien odtwarzać treści tylko na 1 urządzeniu aby nie zablokowac któremuś z nas dostępu oraz nie rozdawać loginu i hasła do serwisu. Dlatego też szukam osób uczciwych i rzetelnych, którym zależy na korzystaniu z Netflix ale nie płaceniu za to jak za złoto :)

Edytowane przez marekpl
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cieszy mnie takie duże zainteresowanie :) znalazłem już "współudziałowca" do obecnego pakietu jaki opłaciłem tj. 2 urządzenia, ale po 23 listopada będzie już można dołączyć, gdyż aktywny będzie pakiet Premium dla 4 urządzeń :) chętnych zapraszam na priv. Tak jak pisałem opłata miesięczna około 7zł.  

 

 

edit: na chwilę obecną mam już komplet osób :) jeśli ktoś się rozmyśli przed 23 listopada to dam znać ;)

Edytowane przez marekpl
Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...