Skocz do zawartości

GTX970 MSI Gaming 4G


Recommended Posts

l0kq9Xp.jpg

 

cQUgxTm.jpg

 

Tym razem na sprzedaż leci karta graficzna gtx970 w wersji Gaming 4G od MSI. Karta kupiona w październiku 2014 (w esc.pl), więc już po gwarancji. W komplecie pudełko, ale numery seryjne się nie zgadzają, bo karta padła po około 2 latach i była wymieniana w ramach gwarancji (na refurba w opakowaniu zastępczym).

 

Od momentu wymiany siedziała w kompie siostry, tj. służyła do wyświetlania yt, Simsów i fejsbunia, zero OC, podejrzewam, że nigdy nie pracowała nawet pod obciążeniem 100%.

 

Karta sprawna w 100%, nie była przeze mnie rozkręcana jeszcze, miałam zamiar wymienić pastę i termopady, ale w sumie się nie smaży, a cała przyzwoita pasta mi się skończyła i dopiero co zamówiłam, więc jak ktoś chce to może poczekać aż przyjdzie, jak nie - zostawię jak jest.

 

Cena: 600zł

 

Najchętniej odbiór osobisty w Krakowie (lub w innych rejonach Polski po ustaleniu, jestem w okolicach Poznania w ten weekend, w Stolycy też bywam dość często).

 

Wolałabym nie płacić haraczu allegro (bo inaczej ich stawek na sprzęt komputerowy nazwać nie idzie), ale jak ktoś chce przez alle, to cena + koszt wystawienia + koszt wysyłki (kurier/paczkomat).

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...